Üye Ol İndirimi KAP!

Uzun Gecelikler

Uzun Gecelik Modelleri

Hepgiy.com uzun gecelik modelleriyle size farklı alternatifler sunuyor. Bazı kadınlar çekici görünmek isterken bazıları da rahat olmak ister. Hemen her kadının dolabında rahat olabileceği ve çekici görünebileceği farklı gecelikler bulunur. Gecelikler güzel bir uyku uyuyabilmeniz için ideal ev giyim ürünlerindendir. Üzerinizde ağırlık yapmaz, mevsime ve tercihinize göre kısa, uzun şeklinde seçenekleri mevcuttur. Uyku sırasında cildinizin rahat nefes almasını sağlayarak cildinizi iyi hissettirir.

Sıralama seçin
Uzun Gecelikler Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Uzun Kollu Gecelik

Kadınlar için serin havaların vazgeçilmez ürünlerinden olan uzun kollu gecelikler ferah uyku ve ev rahatlığı için çok iyi bir alternatif. Elbise formunda olması nedeniyle rahat hareket etmenizi sağlıyor ve aynı zamanda uzun kollu olmasıyla da üşümenizi engelliyor. Zevkinize göre farklı kumaşlar ve desenleri tercih edebilirsiniz. Hepgiy, birçok markayı ve modeli bir araya getirerek size geniş ürün yelpazesi sunuyor. Mağazaları tek tek gezmek yerine oturduğunuz yerden online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzun Lohusa Gecelikleri

Lohusa geceliklerin, doğumdan sonraki bu dönemde sizi rahat ettirmesi çok önemlidir. Lohusa dönemine uygun özellikte yani yumuşak yapıda ve pamuklu kumaşlar, rahatınız ve sağlığınız için çok önemlidir. Gecelik tercihini yaparken rahatınızı düşünerek hareket etmelisiniz. Evinizin ortamı da kararınızı etkileyen sebeplerden biri olabilir. Birbirinden tarz, şık ve rahat uzun lohusa geceliklerini incelemek için hepgiy.com'u inceleyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.