Üye Ol İndirimi KAP!
Teslimat Koşulları
Hepgiy.com Gizli Paketleme ve Gizli Kargolama Hizmeti!

Mahremiyetiniz Önceliğimizdir!

Müşteri mahremiyeti bizim için çok önemlidir!

Müşterilerimizin dilediği gibi özgürce alışveriş yapabilmesi için gereken bütün düzenlemeler tarafımızdan yapılmıştır. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilir, ürünlerimizi işyerinize veya evinize sipariş edebilir ve siparişiniz ile ilgili detayların 3. Şahıslar tarafından görünmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm siparişleriniz, içeriği dışarıdan belli olmayacak şekilde paketlenecek, ürün içeriği paketin üzerinden belli olmayacak ve paketin üzerinde siteyle veya iç giyim ile ilgili hiçbir detay yer almayacaktır.

Kargo çalışanları veya herhangi 3. Kişiler faturada ürün içeriği hakkında herhangi bir fikre sahip olamayacaktır, bu bilgiler hepgiy.com tarafından saklı tutulacaktır. Ayrıca ürün faturası kapalı zarf içerisinde, paket içerisine konulacaktır.

Teslimat Detayları ve Süresi;

100 TL ve üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Sipariş detaylarınız siparişinizin alınmasından sonra sevk irsaliyesi ile beraber tarafınıza mail olarak atılacaktır. Aksi belirtilmediği takdirde birçok ürün, sipariş detaylarınızı içeren sipariş onay mailinizi aldıktan sonra 48-72 saat içinde kargoya verilecek ve kargoya verilen ürününüz teslimat adresinin ALICIYA olan uzaklığına göre seçilen kargo şirketi tarafından 1-3 gün içerisinde size ulaştırılacaktır.

Özel üretim ürünlerin teslimat süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size e-mail ile bildirim yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.