Üye Ol İndirimi KAP!

Tayt Korse

Tayt Korse Nedir?

Tayt, kadınların çok severek kullandıkları en rahat kıyafetlerden biridir. Çok dar ve hatları belli eden bir model olduğundan dolayı kusurları açığa çıkarmaya daha meyillidir. Tayt korseler, taytın esnekliği ve rahatlığı ile korsenin şık görünümü ve toparlayıcılığını bir araya getiriyor. Bu modeller bel, basen, bacak ve kalça bölgesini topluyorlar. 2 bedene kadar ince göstererek formda bir görünüm elde etmenizi sağlıyorlar. Tayt korse kategoraisinde çok sayıda çeşit mevcut. Bir sürü marka, model arasından kendiniz için çok özel parçalar alabilirsiniz. Şimdi hepgiy.com'u incele ve tayt korse satın al.

Sıralama seçin
Tayt Korse Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Tayt Korse Modelleri

Farklı ve çeşitli çok sayıda korse arasından tayt korse modelleri kadınların severek tercih ettiği modellerden biri. Vücudu saran kesimi sayesinle size destek olarak duruşunuzu düzeltiyor ve kalçanıza, belinize ve basenlerinize istediğiniz görünümü kazandırmanıza yardımcı oluyor. Çeşitli tasarımları sayesinde konfor ve trendleri bir arada hissedebiliyorsunuz. 1 - 2 bedene kadar daha ince bir görünüm sağlayan bu modeller uzun süreli kullanımda bölgeyi 1 bedene kadar inceltebiliyor.

Tayt Korse Nasıl Giyilir?

Tayt korseler, etkili tasarımı ve rahatlığıyla son zamanlarda oldukça popüler. Bu yüzden markalar desen desen renk renk farklı tayt korse tasarımları üretiyorlar. Gömlekler, tişörtler, kazaklarla kombinleyebileceğiniz çok şık korse tayt modelleri mevcut. Bir yandan şık görünüp bir yandan basen ve kalçanızı şekillendiren, hatları belirginleştiren ve bacak bölgesini toplayan korse taytlar kadınların son zamanlardaki göz bebeği. Özel kumaşları ve gözle görülür etkisiyle siz de hepgiy.com'dan tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.