Üye Ol İndirimi KAP!

Slip

Geçmişten günümüzü erkeklerin vazgeçemedikleri külot modelleridir slipler... İç giyim markalarının da ürün çeşitleri arasında yaygın olan bu ürünlerde bel ve bacak bölgesinin rahatlığı önemlidir. Birbirinden önemli iç giyim markalarının slip külot modellerini Hepgiy.com farkı ile satın alabilir, pratik ve kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Erkek Slip Modelleri

Erkek slip modelleri, geçmiş dönemlerde de çok tercih edilen modellerdir. Klasik külot olarak da bilinen bu modeller, üçgen şeklinde gelmektedir. Genel olarak beyaz ve siyah renklerde üretilmektedir. Sağlıklı iç çamaşırı kumaşları ile hazırlanan slip külotlar, kilo sorunu olan erkekler için en ideal iç giyim ürünleridir. Vücudu fazla sıkmayan ancak çok da geniş olmayan slipler hareket ederken rahatlık sağlar. Erkek slip külot modelleri klasik tarza girer. Dış giyiminde klasiklerden hoşlananlar iç giyim olarak da bu ürünleri tercih eder. Kot pantolon ya da kumaş pantolo altında rahatsızlık vermez. Vücuda tam otursa bile yapışmaz, rahatsızlık vermez.

Sıralama seçin
Slip Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
1 2 3 4

Fantezi Erkek Slip Modelleri

Erkek fantezi iç giyiminde sliplerin yeri büyüktür. Daha çok kadınlar ile birlikte anılan tanga, bağcıklı iç çamaşırları, transparan külotlar ya da file detayları fantezi erkek iç giyiminde de karşımıza çıkıyor. Bu ürünlerde de klasiklerde olduğu gibi siyah ve beyaz renklerin kullanımı yaygındır. Erkek fantezi alt giyim ürünlerinde ayrıca seksi desenler ve dantelli modeller de yine slip külotlarda daha fazladır. Erkek fantesi külot modelleri günümüzde yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Değişiklikten hoşlanan erkeklerin tercih ettikleri bu ürünler, özel gecelerde kullanılabilir. Fantezi alt giyim ürünü seçerken erkeklerin kendi beden yapılarına göre tercihlerini yapmaları gerekir.

Slip Külotlar Zararlı Mı?

Zaman zaman slip modelli iç giyim ürünleri ya da erkek mayoları hakkında zararlı olduğu konusunda görüşler ortaya atılıyor. Bu görüşlerin ana kaynağı slip modelinin üçgen şekilde gelmesi ve erkeklerin cinsel organ bölgelerini tamamen sarmasıdır. Tamamen sarılan ve hafif sıkıştırılan testislerin gün içinde terlemesi mantar ya da kaşıntılı diğer hastalıklara neden olabilir. Oysa bir başka külot modeli olan boxerlerde durum tam tersidir. Şorta benzer tasarımı olan bu külotlar içinde testisler serbesttir ve kolay kolay terlemez. Slip külotların yapıldığı kumaş ya da model özellikleri markalara göre değişiklik gösterir. Bazı markaların ürünleri gerçekten sıkışma ve terlemeye neden olabilir. Bu durumda slip külotlar zararlı olabilir. Ancak bazı markalar özellikle bu noktalara dikkat ederek daha titiz şekilde üretim yapar. Bu markaların ürünlerinin sağlığa hiç bir zararı olmaz.

Slip Külotlar ile Atlet Kombinleri

Slipler klasik modellerdir. Bu klasik modellerin kombinlenmesi de klasik atletler ile olmalıdır. Yazlık slip kombinlerinde üst iç çamaşırı olarak askılı normal atletler tercih edilebilir. Kışlık kombinler içinse penye atletler tercih edilebilir. Fantezi slip erkek külotları ile atlet kombini yaparken sporcu atletleri kullanılabilir. Sırt kısmında hafif dekolteli gibi duran bu atletler, fantezi alt giyim ürünlerine uyum sağlar. Farklı bir kombin yaratmak için alt ve üst parçaları değişik renklerden seçebilirsiniz. Örneğin alt kısmı siyah, üst kısmı beyaz tercih edip zıt renklerin uyumu ile bir kombinleme yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.