Üye Ol İndirimi KAP!

Cinsel Sağlık Ürünleri

Prezervatif, cinsel ilişki öncesinde uygulanan bir gebelikten korunma yöntemidir. Prezervatifler, doğum kontrolünde %100 koruma sağlamaz. Doğru kullanıldığında %97 oranında bir koruma sağlarlar. Ayrıca prezervatifler, cinsel yolla buluşan hastalıklardan korunmak amacıyla da kullanılan ürünlerdir. Prezervatifin 4 temel çeşidi bulunmaktadır.

  • - Klasik Prezervatif: Klasik prezervatifler, gebelikten ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak amacıyla kullanılır. Bunun dışında herhangi bir özelliği bulunmaz.
  • - İnceltilmiş Prezervatif: İnceltilmiş prezervatifler, cinsel ilişkiden alınan hazzı arttırmak amacıyla üretilmişlerdir. Erken boşalma sorunu yaşayan kişilerin, bu tarz prezervatifleri kullanması önerilmez. Bu çeşit prezervatifte, kaliteli ve sağlam bir marka kullanmaya özellikle dikkat etmelisiniz.
  • - Tırtıklı Prezervatif: Bu tarz prezervatifler, cinsel birleşmede kadının alacağı hazzı arttırmak amacıyla tasarlanmışlardır. Prezervatifin üzerinde bulunan tırtıklar, kadının daha fazla uyarılmasını sağlayarak ilişkiden aldığı zevki arttırırlar.
  • - Geciktiricili Prezervatif: Eğer cinsel ilişkinin daha uzun sürmesini istiyorsanız, bu tarz prezervatifleri kullanabilirsiniz. Prezervatifte bulunan geciktirici madde, erkeğin daha geç boşalmasını sağlar. Erken boşalma sorunu olan kişiler rahatlıkla kullanabilirler.
Sıralama seçin
Cinsel Sağlık Ürünleri Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsellik genellikle çiftlerin vazgeçilmez aktivitesidir. Ayrıca üreme için gerekli olan en temel unsurlardandır. Cinsel ilişki esnasında, bilinçsizce hareket edip sağlık açısından zararlı olabilecek uygulamalar yapılabiliyor. Böylelikle istenmeyen gebeliklere ve çeşitli hastalıklara kapı açılmış oluyor. Cinsel sağlık konusunda daha bilinçli olunmalı ve bazı noktalara dikkat edilmelidir. Sağlıklı bir cinselliğin, en temel çözümü cinsel sağlık ürünleridir. Cinsel sağlık ürünlerini çoğu yerde bulabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Bu alanda alışveriş yaparken dikkatli olmalısınız. Güvenilir firmalardan veya eczanelerden bu ürünleri almaya özen göstermelisiniz.

Cinsel Sağlık Ürünleri Ne İşe Yarar?

Cinsel sağlık ürünlerinin, kullanım alanları farklılık göstermektedir. En bilindik ürün olan prezervatif cinsel hastalıklardan korunmanızı sağlar. Ayrıca istenmeyen hamilelik durumlarını da önler. Temel amacı bu olsa da geciktirici veya daha fazla zevk verici özelliği bulunan prezervatifler de vardır. Bazen kişiler cinsellik konusunda kendini yetersiz hissedebilir. Bunun çözümü ise cinsel takviye ürünleridir. Cinsel takviye ürünlerinin genelde erkekler için olduğu sanılsa da kadınlar için olanı da vardır. Bu tarz takviyelerle çok daha kaliteli bir cinsel hayatınız olabilir. Ereksiyon problemi yaşayan kişiler için de bu tarz ürünler idealdir. Bazı durumlarda cinsel birleşme kolayca gerçekleşemeyebilir.  Vajinayı daha kaygan hale getirmek için kayganlaştırıcı jeller kullanılır. Bu jeller hoş kokuları sayesinde cinsel deneyiminizi daha iyi bir hale getirir. Ayrıca bazıları kokusundan dolayı cinsel isteğin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Geciktirici ürünler ise genelde erken boşalma problemi olan kişiler tarafından kullanılırlar. Ya da sadece cinsel ilişkinin süresini uzatmak istiyorsanız da kullanabilirsin. Bazı prezervatifler de geciktirici özelliğe sahiptirler. Cinsel sağlık ürün çeşitlerini kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Kullanacağınız ürünün gerekli sağlık testlerinden geçmiş olmasına mutlaka dikkat edin. Ayrıca bu tarz ürünleri kullanırken hijyen çok önemlidir. Her ürün farklı saklama koşullarına sahiptir. Ürün üzerinde yer alan saklama koşullarına uygun bir ortamda ürünü muhafaza edin. Bu tarz ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışmanız yararlı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.