Üye Ol İndirimi KAP!

Plaj

Yazın sıcak günlerinde serinlemek ve eğlenmek için gidilen plajlarda, günlük kıyafetlerden farklı giyim ürünleri kullanılır. Plaj kıyafeti olarak isimlendirilen bu ürünlerin kimileri denize girerken, kimileri ise sahilde güneşlenirken eğlenirken kullanılır. Kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak tasarlanan, hazırlanan plaj kıyafetleri şık olduğu kadar rahat da olmalıdır. Hepgiy.com 'da kaliteli markaların birbirinden farklı tasarımlarını bulabilir ve tasarımlarda kendinize uygun olanlarını seçebilirsiniz.

Sıralama seçin
Plaj Toplam 1023 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 41 42 43
1 2 3 .... 41 42 43

Plaj Kıyafeti Nasıl Olmalıdır?

Farklı plaj kıyafetleri hakkında kısa bilgilere geçmeden önce ön bilgi olarak plaj kıyafetlerinde olması gereken genel özellikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kullanışlı ve sağlıklı bir plaj kıyafetinde olması gereken özelliklerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • - Plaj giyim ürünlerinden olan mayo ya da bikinilerin seçiminde beden ölçülerine uygun ürünlerden yana tercih yapılmalıdır. Denizde yüzerken ya da sahilde eğlenirken rahat etmek için bu konuya mutlaka dikkat edilmesi gerekir.
  • - Mayo ya da bikiniler de iç çamaşırları gibi direkt tene temas ederler. Bu nedenle sağlıklı malzemeler ile hazırlanmış olmasına dikkat edilmesi gerekir. İnsan sağlığını tehdit edici malzemeler ile hazırlanan her tür plaj kıyafetinden uzak durulmalıdır.
  • - Mayo-bikini modellerine karar verirken vücut hatlarına dikkat edilmelidir. Vücutta saklanmak istenen bölgeler ya da öne çıkarılmak istenen bölgeler belirlenip model seçiminde göz önünden bulundurulması gerekir.
  • - Plaj aksesuarlarının seçiminde de en az kıyafetlerin seçimi kadar dikkatli olunması gerekir. Pareo, terlik, çanta ya da plaj elbisesi seçerken bütün parçaların birbiri ile uyumlu olmasına özen gösterilerek göz alıcı kombinler hazırlanabilir.
  • - Deniz ya da toplu kullanıma açık havuz gibi alanlarda su ile birlikte bazı bakteriler de bulunabilir. Bu bakterilerin cilde temas etmesi ile oluşabilecek hastalıklar ya da sağlık sorunlarını engellemek için anti bakteriyel özellikli ürünler tercih edilmelidir.
  • - Plaj ya da deniz kenarında uzun süre güneşe maruz kalınır. Bu nedenle plaj kıyafetlerinin güneşe dayanıklı olması, renklerinin hemen atmaması gerekir.
  • - Bazı plaj giyim ürünlerinde özel aksesuarlar bulunur. Bu özel aksesuarların vücuda zarar vermemesine dikkat edilmesi gerekir. Örnek olarak bazı mayokinilerde bulunan birleşim aparatları yanlış yerde ve sivri olduğunda can yakıcı olabilir.
  • - Plaj kıyafetleri ile aksesuarları seçerken birbirleri ile uyumlu olmaları da önemlidir. Desen ve renk benzerliği olan ürünleri beraber kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Modaya Uygun Plaj Kıyafetleri Nasıl Kombinlenir?

Plaj kıyafetlerinin modaya uygun şekilde kombinlenmesi için kullanılan parçaların trendler arasında olması gerekir. Kıyafet- aksesuar kombinlerinde parçaların her biri modaya uygun olabileceği gibi sadece belli başlı parçalar da modaya uygun olabilir. Kombinleme sırasında trend olan parçaları ön plana çıkarak şekilde bir seçim yapılması gerekir. Modaya uygun kombin yapmak için parçaların modelleri kadar renklerinden de yardım alınabilir. Düz desenli ve klasik modellerde modaya uygun kombinleme yapmak için senenin trend renkleri kullanılabilir. Her sene değişen trend renkler ile yapılan en basit kombinlemeler bile sizi göz kamaştıran bir güzelliğe kavuşturabilir. Sade ve basit bir deniz kıyafetini sıradışı aksesuarlar ile kombinleyerek çok farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu tür kombinlemelerde kendi hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak kendi özgün tarzınızı yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.