Üye Ol İndirimi KAP!

Plaj Aksesuar

Pareo, yazın mayo, bikini üzerine giyilen aksesuarlardandır. Renk renk ve desen desen olan bu plaj aksesuarları, bayanların yaz trendleri arasında yerini alıyor. Yaz aylarında mayo ve bikiniler kadar ön planda olan pareo modellerini Hepgiy.com 'da bulabilirsiniz. Birbirinden özel ve renkli pareo modelleri ile bu yaz gözler sizin üzerinizde olsun...

Pareo Modelleri

Pareolar ilk olarak büyük kare kumaşlar şeklinde ortaya çıkmıştır. Denize girilmediğinde sahil ya da havuz başında mayo üzerine bağlanan bu kumaşlar, bir çeşit plaj elbisesi görevi görüyordu. Zaman içinde bayanların bu pareoları çok sevmesi ile daha farklı modeller ortaya çıkarılmıştır. Yeni çıkan pareo modelleri, tam bir plaj kıyafeti tasarımı olarak karşımızda. Mayo ya da bikinilerin üzerine giyilen bu ürünler, sadece alt, sadece üst ya da hem alt hem üst olabilir. Tek olarak bu ürünleri satın alıp kendi zevkinize göre hoş kombinler tasarlayabilir, plajın yıldızı siz olabilirsiniz. Pareo modeli kadar rengi ve deseni de seçimde önemlidir. Her zaman kullandığınız renklerde ya da mayo-bikinilerinizin desenlerine uygun pareoları tercih etmeniz, kombinlemelerde daha uyumlu olmanızı sağlar. Bunun için yeni bir plaj ürünü satın almadan önce deniz kıyafetlerinizi ve renklerini aklınızın bir kenarına yazmayı unutmayın.

Sıralama seçin
Plaj Aksesuar Toplam 107 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

Pareo Bağlama Şekilleri

Sadece kare şeklinde özel bir kumaş şeklindeki klasik pareolar, bağlanarak kullanılır. Bir pareoyu farklı bağlama şekilleri ile değişik modellerde kullanabilirsiniz. İşte o şıklığınıza şıklık katacak pareo bağlama modellerinden bir kaçı...

  • - Klasik bağlama modeli: Pareolarda en fazla kullanılan bağlama şeklidir. Bu bağlama şeklinde ilk olarak pareo bedene dolanır. Ardından iki göğüs arasında bağlanır ve düğüm pareo içine saklanır. Bu şekilde kendinize hoş bir plaj elbisesi hazırlayabilirsiniz.
  • - Belden bağlama modeli: Tıpkı göğüs hizasında bağlama gibi belden bağlamada da ilk olarak ürün bedene sarılır. Ardından belde yandan bir şekilde bağlanır ve etek gibi kullanılır. İsterseniz bağlama noktasını yine bel hizasında içeri gizleyebilirsiniz.
  • - Boyundan bağlama modeli : Pareoyu boyunda bağlamak için ilk olarak arkadan öne doğru vücudunuza sarın. Pareonun iki ucunu boyun arkasında bağlayıp sıkın. İşte boyundan bağlamalı elbiseniz hazır bile...
  • - Omuzdan bağlama modeli: Omuzdan bağlama şekli için de yine ilk olarak pareo vücuda sarılır. Bu sefer sağ ya da sol omuz üzerinde iki ucu bağlanır ve pareo o şekilde kullanılır.
  • - Straplez bağlama modeli: Pareonuzu çok şık bir plaj elbisesi yapabilirsiniz. Bunun için yine pareo vücuda dolanır, uçları iki göğüs arasında bir kere dolanır. Ardından uçlar birbirine sırt bölgesinde bağlanır. Bu şekilde bir straplez elbise elde edilebilir.
  • - Tulum şeklinde bağlama: Çok farklı bir bağlama şekli olan tulum modeli için ilk olarak pareoyu sırt kısmında düğümlenir. Ardından uçların bacak arasından geçirilir ve bel kısmında bağlanır. İşte pareodan tulumunuz hazır...
  • - Omuzda pileli bağlama modeli: Bu bağlama modeli için ilk olarak pareo bir tur bedene sarılır. Ardından bir koltuk altında tek ucu bağlanır. Boşta kalan uç kısmı aynı kolun omuzu üzerinde bağlanarak pareoya pile modeli verilir.

Birbirinden farklı ve özel pareo bağlama şekillerinden birini tercih edip siz de şıklığınızı katlayabilirsiniz. Rüzgarlı havalarda pareonuzun açılmaması ya da uçmaması için iki katlı bağlamanızı öneririz. Böylece daha sıkı ve daha sağlam bir bağlama modeli elde etmiş olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.