Üye Ol İndirimi KAP!

Mayo & Tankini

Plaj kıyafetleri arasnda geniş çeşitlere sahip olan mayo ve tankini modelleri, her sezon yeni renk ve desen seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Bayanların severek kullandıkları bu deniz kıyafetleri, her beden yapısına ve ölçüsüne göre özel olarak tasarlanıp müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kaliteli markaların en hoş ürünlerini online satış imkanı ile sunan Hepgiy.com ile siz de kendi beğeninize ve vücut ölçülerinize uygun plaj giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Askılı Mayo Modelleri

Askılı mayolar geçmişten günümüze popülerliğini yitirmeden kullanılan plaj giyim ürünleridir. Çok sayıda rengi ve deseni bulunan bu ürünler, her yaşta kullanılabilir. Bağlamalı, çarpraz askılı ya da ayarlanabilir askıları olan bu mayolardan kendi beden ölçülerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Sıralama seçin
Mayo & Tankini Toplam 164 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7

Straplez Mayo Modelleri

Straplez mayolar, geniş omuz ölçülerine sahip bayanlar için idealdir. Koltuk altından başlayarak bacak bölgesine inen bu mayo modellerinin bazıları takılıp çıkarılabilir askılara sahiptir. İlk kez bir straplez mayo kullanacaksanız satın alırken askı eklenebilenlerden yana tercihinizi yapmanızı öneririz. Böylelikle eğer rahat edemezseniz mayonuzu askılı olarak kullanabilir, daha rahat bir şekilde yaz eğlencenize devam edebilirsiniz.

Mayokini Modelleri

Mayo mu, bikini mi, diye düşünenler için özel tasarlanan mayokiniler, modern bir görüntüye sahiptir. Göbek bölgesi mayolara olduğu gibi tamamen kapalı olmadığından bu adı alan mayokini modellerinde genel olarak şerit şeklinde bağlar kullanılır. Bu bağlar alt ve üst kısmı birbirine birleştirdiği gibi deniz kıyafetinin modelini de verir. Siz de farklı, modern ve sizi daha hoş gösterecek bir deniz kıyafeti satın almak istiyorsanız, mayokini modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Tankini Modelleri

Tankini, bikini gibi iki parçadan oluşan ancak üst kısmı göbeği kapatacak şekilde hazırlanan deniz kıyafetleridir. Bu giyim ürünleri de mayokiniler gibi son dönemlerde çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle spor giyime sahip bayanlar tarafından çok beğenilen bu ürünlerin çok sayıda farklı modeli ve desenlileri vardır. Renk, model ve desen seçiminde küçük tüyoları göz önüne alarak sizi kusursuz güzelliğe taşıyacak tankini modelini seçebilirsiniz.

Yeni Mayo Seçimi için Küçük İpuçları

Yeni bir mayo, mayokini ya da tankini satın almadan önce mutlaka bilmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktalar genel bilgiler olup kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bayanlar için mayo seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bazıları şunlardır...

  • - Yeni bir mayo satın almadan önce mutlaka geniş bir araştırma yapın. Hemen ilk beğendiğiniz modeli satın alıp daha sonra pişmanlık yaşayabilirsiniz.
  • - Vücudunuzda hoşunuza gitmeyen bölgeleri belirleyin. Bu bölgeleri kapatacak modelleri seçmelisiniz.
  • - Kendinizde en beğendiğiniz bölgeleri belirleyin. Bu bölgelerin de ön plana çıkmasını sağlayacak modeller tercih edin.
  • - Fazla kilolarınız varsa düz renk olarak siyah ya da koyu tonları tercih edin. Tam tersi zayıfsanız, açık tonları kullanmanız gerekir.
  • - Desenli mayo seçiminde yine kilonuzu ve vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurun. Zayıfsanız enli şeritleri olan mayoları tercih etmelisiniz. Eğer fazla kilonuz varsa uzunlamasına çizgilere sahip mayo modellerinden yana tercihinizi kullanmanız gerekir.
  • - Zaman zaman mayo seçerken iki beden arasında kalabilirsiniz. Bu durumda büyük bedeni seçmenizi öneririz. Aksi halde küçük bedenli mayonuz sizi sıkıp canınızı yakabilir.
  • - Mutlaka kalitesinden emin olduğunuz ürünleri satın alın. Direkt tene temas ettiği için deniz kıyafetlerinin kaliteli kumaştan ve hijyenik olarak üretilmiş olması çok önemlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.