Üye Ol İndirimi KAP!

Külot Korse

Külot Korse Nedir?

Kadınlar dar giysi tercih ettiklerinde ve vücutları yeterince uygun olmadığında külot korseler en büyük kurtarıcıları oluyor. Herkesin kendini iyi hissetmediği, beğenmediği günler olur. Bu günlerde en büyük kurtarıcınız korseler olacaktır. 1-2 bedene kadar sıkı göstererek kıyafetlerin detaylarını öne çıkaran ve kıyafetler büyünleşen külot korseler tam da ihtiyacınız olan şey. Rahatlığı ve kolaylığı sayesinde günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz korselerle stilinizi tamamlayabilirsiniz. Külot korseler, karın bölgenizi toparlayarak fit bir görünüm elde etmenizi sağlar ve mide kısmınızın şekillenmesine yardımcı olur. Günlük kullanıma da uygundur.

Sıralama seçin
Külot Korse Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Külot Korse Modelleri

Korse giyme amacı bölgesel soruna göre değişiklik gösterir. Hangi bölgenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız ona göre korse tercihinde bulunmanız gerekir. Örneğin, külot korseler karın bölgesinde 1 - 2 beden arası incelmenize yardımcı olurlar. Dar bluz, elbise gibi kıyafetlerin güzelliğini öne çıkartarak fit bir görünümde olmanızı ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlarlar.

Külot Korse Fiyatları

Mağaza mağaza dolaşarak vakit kaybetmek hiçbirimizin isteği değil. İster evinizde ister işinizde bilgisayar ya da telefonunuzdan anında sipariş verebildiğimiz teknoloji çağındayız. Aynı anda çok sayıda model ve fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz online alışveriş son yılların trendi. Son moda iç giyim çeşitleri ve en uygun külot korse fiyatları sizin için hepgiy.com'da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.