Üye Ol İndirimi KAP!

Kostüm

Cinsel hayatında farklılık ve heyecan isteyen kişiler fantezi kostümlerine yönelirler. Fantezi kıyafetleri, günlük kullanım için değil özel geceler için tasarlanır. Cinsel hayatının sıradanlığından sıkılan kişiler bu tarz kostümlere yönelirler. Bu kostümler sayesinde istediğiniz kimliğe bürünmeniz mümkündür. Doktor olabileceğiniz gibi bir hizmetçi de olabilirsiniz. Ancak bu kostümler sayesinde hangi mesleği seçerseniz seçin her zaman seksi görüneceksiniz. Fantezi kostümler çeşit bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Hangi role girmek istediğinizi belirleyip, ona göre bir kostüm seçebilirsiniz. Eşinizle cinselliğinize farklı tatlar katmak istiyorsanız, fantezi kostümleri bunun için ideal ürünlerdir. Bu tarz kostümleri, uygun aksesuarlarla kullanarak zevk dolu bir gecenin kapısını aralayabilirsiniz. Partnerinizle hangi fanteziyi yapmak istediğinizi belirleyip, buna göre kostüm alışverişi yapabilirsiniz.

Sıralama seçin
Kostüm Toplam 282 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12
1 2 3 .... 10 11 12

Fantezi Kostüm Çeşitleri

Fantezi kostümlerin birçok çeşidi bulunur. Seksi bir hemşire olabileceğiniz gibi, çekici bir poliste olabilirsiniz. Hangi kostümü seçerseniz seçin kesinlikle seksi bir görünüme kavuşacaksınız. Fantezi için özel olarak tasarlanan kostümler, çiftlerin genelde bir role büründüğü fantezilerde kullanılır. Seksi bir polis olduğunuz da partneriniz de suçlu rolüne bürünebilir. Kelepçe aksesuarı, bu kostüm için fazlasıyla uygundur. Dansçı kostümünü tercih ederseniz, partnerinizin önünde dans ederek şehvet uyandırabilirsiniz. Ya da hizmetçi kostümüyle, farklı bir role girerek fantezi yapabilirsiniz. Fantezi kostümler arasında, gemici kostümü bile bulunur. Önemli olan sizin ne olmak istediğinizdir. Fantezi kostümleri, size farklı bir dünyanın kapılarını açar. Bu dünyada sıcacık, zevk dolu geceler sizi bekliyor. İster bir tavşan isterseniz de bir hemşire olabilirsiniz. Bu tarz kostümleri kullanırken, kendinizi role kaptırırsanız daha gerçekçi ve zevkli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kullandığınız aksesuarlar, fantezinin gerçekçiliğini arttıran önemli unsurlardır. Oluşturacağınız atmosfer de fantezinin kalitesini belirler. Örneğin öğrenci kostümü kullanacaksanız, küçük bir alanda sınıf konsepti oluşturabilirsiniz. Böylelikle role daha kolay giyebilirsiniz. Fantezi kostümlerinin genellikle sadece kadınlar için olduğu düşünülse de bu yanlış bir bilgidir. Bu tarz kostümlerin, erkekler için özel olarak tasarlanmış modelleri de bulunur. Ayrıca fantezi için kullanılan kostümler sadece meslek kostümlerini içermez. Sizi daha seksi göstermek amacıyla tasarlanmış fantezi kıyafetleri de bulunur. Kadınlar için tasarlananlar vücut hatlarını ön plana çıkarmayı amaçlar. Genellikle tüy ve dantel detayları bulunur. Tül kıyafetler transparan bir yapıda olduğu için vücudunuzu tamamıyla sergileyebilirsiniz. Ayrıca cesur dekoltelere sahip bu kıyafetler ile partneriniz de büyük şehvet uyandırırsınız.

Fantezi Kostüm Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Alacağınızı kostümün beden ölçünüze uygun olması gerekir. Daha dar dursun diye, kendi bedeninizden küçük olan kostümlerden uzak durun. Çünkü size küçük gelen kıyafetler hareket kabiliyetinizi kısıtlar. Cinsellikte ise rahat hareket edebilmek oldukça önemlidir. Alacağınız kostümün kendi zevkinize be partnerinizin zevkine hitap etmesi çok önemlidir. Kendi zevkinizi uygun olmayan bir kıyafetin içinde kendinizi rahatsız hisseder ve cinsel atmosferi yakalayamazsınız. Alacağınız ürünün yapımında, cilde zararı dokunacak bir maddenin kullanılmadığından emin olun. Aksi taktirde cildinizle çeşitli alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Her üründe olduğu gibi, bu tarz fantezi ürünlerinde de kalite önemlidir. Alacağınız ürün hakkındaki müşteri yorumlarını araştırarak, ürünün kalitesi hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.