Üye Ol İndirimi KAP!

Külot

İç giyim ürünlerinde külotların yeri çok büyüktür. Yetişkinler için çeşit çeşit ve model model olan külotlar, çocuklar için de geniş seçenekler ile hazırlanıyor. Özel tasarımlı, rahat ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş kız çocuk külot modellerine Hepgiy.com adresinden ulaşabilir, çocuğunuza çok hoşuna gidecek iç çamaşırları satın alabilirsiniz.

Kız Çocuk Külot Modelleri

Kız çocukları için külot modelleri, slip, bikini, lastikli, kız boxer şeklinde sıralanabilir. Her birinin özelliği farklı olan bu modeller arasından seçim yapmak için çocukların genel yapıları, vücut yapıları ve genel giyim tarzları ile ilgili kişiselliklere dikkat edilmesi gerekir. Örnek vermek gerekirse, bazı kız çocukları çok fazla hareket etmezken bazıları sürekli hareket halindedir. Sürekli hareket halinde olan çocukların dış giyimleri gibi iç giyimlerinin rahat olması gerekir. Esnek yapılı, bel ve bacak kısımları lastikli kız çocuk külot modelleri hareketli kızlar için ideal modellerdir. Çocukların hareketleri kadar giyim tarzları da iç giyim ürünlerinin seçiminde göz önüne alınmalı. Örneğin sürekli klasik giyinen, süslü etekler, elbiseler kullanan bir kız çocuğunun spor külot giymesi kıyafetlerinden iç çamaşırının belli olmasına neden olabilir. Ya da rahat giyinmeye alışan bir çocuğun dar kesim, klasik iç çamaşırı kullanması normal hareketlerini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu tür sorunlar yaşanmaması için küçük de olsa kız çocuklarının kendi tarzları dışında iç giyim ürünleri kullanmalarına izin verilmemelidir.

Sıralama seçin
Külot Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Külot Seçiminde ve Kullanımında Dikkate Alınması Gerekenler

Kız çocukları için külot seçerken büyüklerin dikkat etmesi gereken önemli noktalar ve nedenlerinden bazılarını aşağıda maddeler halinde paylaştık. Siz de bu maddeleri göz önüne alıp kızınız için rahat edebileceği en doğru külot modelinin seçimini yapabilirsiniz.

  • - Tercih edilecek olan külotun ölçüsü çocuğun bedenine uymalıdır. Çok küçük olan külotlar bel ve bacak kısımlarında sıkmalara neden olup zaman içinde pişik sorunu yaşatabilir.
  • - Kumaş özelliği olarak makinede yüksek ısıda yıkanabilme özelliği olmalı. Bu her hangi bir lekelenme durumunda zahmetsizce külotun temizlenmesine olanak tanır.
  • - Kız çocuk külotu seçerken üzerinde desen ya da renkler var ise solmama özellikli olmasına dikkat edin. Bu ilk bakışta anlaşılamayabilir, ancak üzerinde yazan talimatlardan ya da biraz incelemeden sonra anlaşılabilir.
  • - Alerji yapan ya da cilt sağlığı için zararlı olan kumaşlar belirlenmeli, bu tür kumaşlardan elde edilen külotlar satın alınmamalıdır.
  • - Satın alınıp kullanılmaya başlandıktan sonra alerji yapan ya da zararlı olan külotlar kullanılmaya devam edilmemeli, yerine yenisi alınmalıdır. Alerji yaptığı halde iç giyim ürünlerinin kullanılması ilerleyen dönemlerde daha fazla sorun yaşanmasına neden olabilir.
  • - Renkli kumaşlar ile hazırlanan külotların her yıkamada renklerinde atma oluyor ya da çocuk tenine renk çıkarıyorsa kullanılmaması gerekir. Anneler bu konuda çocuklarının vücudunu ve kıyafetlerini iyi incelemelidir.
  • - Bazı kumaş türleri vücuda çok yapışır ve terletir. Bu tür kumaşlar ile hazırlanan külotların kullanılmaması önemlidir. Aksi halde terleme yapıp kaşıntı ya da başka cilt problemlerine neden olabilir.
  • - Kız çocukları için külot ya da külot takımı satın alırken bildiğiniz ya da güvenilir markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kalitesinden emin olmadığınız ürünleri satın alıp çocuğunuz için kullanmamanız sağlığı için önemli bir noktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.