Üye Ol İndirimi KAP!

Atlet & Atlet Takımlar

Atletler yaz kış göğüs ve sırt bölgesini koruyan iç giyim ürünleridir. Her yaş için değişik özellikli ve farklı modelli atlet türleri mevcuttur. Kız çocukları için atlet ve atlet takımları, iç giyim ürün kategorileri arasında en geniş ürün çeşidine sahip bölümlerdendir. Bu bölümlerde yer alan ürünler, kız çocuklarının her mevsim kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kız Çocuk Atlet Modelleri

Kız çocuk atlet modelleri, mevsime göre farklı kumaş türleri ile hazırlanır. Yazlık olarak nem emici özelliği yüksek kumaşlar, kışlık ise sıcak tutma özelliği yüksek olan kumaşlar tercih edilmelidir. Benzer şekilde model olarak da yazlık, kışlık ve mevsimlik atlet modellerine dikkat edilmeli, satın alırken de kullanırken de mevsime uygun kız çocuk atletleri seçilmelidir. Kız çocuk atletleri tek ve düz renk olabileceği gibi desenli ve figürlü de olabilir. Tek ve düz renk olarak canlı renkler daha çok tercih edilir. Figürlü atletlerde ise kız çocuklarının sevdiği çizgi film karakterleri ya da hayali kahramanların renklendirilmiş baskıları beğenilerek kullanılıyor.

Sıralama seçin
Atlet & Atlet Takımlar Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Askılı Atlet

Kız çocuk askılı atlet modelleri genel olarak yaz aylarında kullanılır. İnce askılı ya da ip askılı olarak modelleri olan bu atletler ile rahat hareket edilir. Genel olarak nem emme özelliği bulunan kumaşlar ile hazırlanırlar. Her tür üst giyim ürünü ile birlikte kullanılabilir. Üste tam oturan modellerinin likralı olması daha rahat hareket etmeyi sağlar. Askılı kız çocuk atletlerinin bazıları arkadan çarpraz askılı bazıları ise takılıp çıkartılabilen askılı olabilir. Klasik askılı atletlerden biraz daha farklı olan bu modeller de çocuklar için idealdir.

Kız Çocuk Tişört Atlet

Kış aylarında, soğuk havalarda askılı atlet yerine atlet kumaşından hazırlanan kız çocuk tişörtleri kullanılabilir. Bu tişörtler genelde beyaz renkli ve çok küçük desen işlemeleri bulunan tişörtlerdir. Üst bedeni tamamen saran likralı özellikli kumaşlar ile hazırlanan tişörtler rahatlıkla iç giyimde kullanılabilir. Hafif bol yapılı tişörtlerin atlet olarak kullanımı biraz daha zor olabilir.

Kız Çocuk Çıtçıtlı Body

Kız çocukları için çıtçıtlı bodyler rahat ve kullanışlıdır. Özellikle hareketli bir yapısı olan küçük kız çocuklarının oyun oynarken ya da uyurken sırtının açılmaması için alttan çıtçıtlı bu bodyleler kullanılabilir. Bebek giyim ürünleri arasında da geniş yer tutan çıtçıtlılar, iç giyim ürünü olarak kullanılabileceği gibi normal body şeklinde de değerlendirilebilir. Genelde likralı ve tam bedene oturan modellerdir. Diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi bu ürünlerin de desenli ve renkli türleri mevcuttur.

Kız Çocuk Atleti Kullanımı

Kız çocukları için atlet seçimi ve kullanımında anne ve babalara önemli görevler düşmektedir. Yaşları henüz küçük olan kız çocukları kendi iç giyim ürünlerini kendileri seçemeyecekleri için anne ya da babalarından destek almaları gerekir. Ürünlerin kumaş özellikleri ve sağlık için zararlı olup olmadığı konusunda olumlu görüşler elde ettikten sonra desen ve renk konusunda miniklerin fikri alınabilir. Her ne kadar dış giyim gibi herkes tarafından görülmese de iç giyim ürünlerinde de çocukların beğenisinin önemli olduğu göz ardı edilmemeli, mutlaka fikirleri alınmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.