Üye Ol İndirimi KAP!

Kız Çocuk

İç giyim ürünleri çocuklar için de çok önemlidir. Tuvalet eğitimi ile birlikte kullanımına başlanan iç çamaşırları, yaşa göre değişiklik gösterir. Anneler ya da babalar çocuklarına yeni bir iç çamaşırı almak istediğinde yaşını ve beden ölçülerini göz önünde bulundurmalıdır. Her yaşa ve her beden ölçüsüne en kaliteli kız çocuk iç giyim ürünlerini Hepgiy.com 'da bulabilirsiniz. Siz de çok sevdiğiniz çocuklarınız için sağlıklı ve rahat atlet-külot takımları arıyorsanız ürünlerimize yakından göz atabilirsiniz.

Kız Çocuk İç Giyim

Düz renk, desenli, işlemeli ya da baskılı birbirinden farklı kız çocuk iç giyim ürünleri özel olarak tasarlanmaktadır. Görünüşleri kadar kullanışlılığı da önemli olan bu ürünleri satın almadan önce üzerinde iyi düşünülmesi gerekir. Çocuğun beden ölçüleri ve yapısına uygun iç çamaşırı seçimi önemlidir. Bu konuda anne babalar alışveriş yapmadan hemen önce çocuklarının beden ölçülerini almalı ve bu ölçülere göre ürün seçimlerini yapmalıdır. Kız çocukları için iç giyim ürünü olarak atlet ve külotlar bulunur. Bu ürünler tek tek satılabilir ya da takım olarak hazırlanabilir. Üzerinde baskıları olan ya da zarif işlemeleri bulunan iç çamaşır takımları sade tasarımlı olanlara göre daha ilgi çekici gelecektir. Bu takımlar kız çocuklarının büyüme aşamasında cinsiyetlerinin oturmasında etkili olacaktır. Kızlar için iç giyim ürünlerinin seçiminde renk tonları olarak beyaz, pembe, kırmızı, turuncu gib canlı renkler tercih edilebilir. Bu renkler miniklerin daha fazla hoşuna gidecektir. Renk ve desen seçiminde çocuklarınızın zevklerini göz önüne alıp beğenilerinden yola çıkarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Kız Çocuk Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri Nasıl Yıkanır?

Kız çocukları için özel tasarlanan iç giyim ürünleri temizlenirken de dikkatli olunması gerekir. Yapısı normal giyim ürünlerinden farklı olan kız çocuk iç giyim ürünleri temizlenirken şu noktalar göz önünde bulundurulmalıdır...

  • - Kız çocuklarına ait iç çamaşırları mutlaka ayrı olarak yıkanmalıdır. Normal giyim ürünleri ya da yetişkinlerin iç çamaşırları ile birlikte yıkanmamalıdır.
  • - Kıyafetlerin renklere göre ayrılması gerekir. Renkli çamaşırlar ile beyazlar ya da koyu renkliler aynı zamanda yıkanmamalı.
  • - Etiket üzerinde yazan yıkama talimatlarına dikkat edilmelidir. Bazı ürünlerin makinede yıkanması zarar verebilir. Buna dikkat edilmeli ve çamaşır makinesinde yıkanması uygun değilse elde yıkanmalıdır.
  • - Kız çocukları için iç giyim ürünlerinin etiketlerinde ayrıca yer alan yıkanma derecesine dikkat edilmeli. Çamaşır makinesinde ya da elde yıkamada bu dereceyi aşmamak gerekir.
  • - Yıkama işleminden sonra hijyenin devam etmesi için kız çocuk külot ve atletlerinin ütülenmesi gerekir. Ütüleme ile tam hijyen sağlanabilir.

Çocuk İç Çamaşırlarında Lekelenme

Çocuk iç çamaşırlarında zaman zaman meydana gelen lekelenmeler normal yıkama ile temizlenmeyebilir. Bu durumda ekstra yıkama teknikleri uygulanarak lekenin giysiden çıkarılması sağlanmalıdır. İç çamaşırlarında meydana gelene lekeleri çıkarmak için özel deterjan ya da kimyasal ürünler kullanılabilir. Beyaz renkli çamaşırlarda yıkama öncesi çamaşır suyu kullanılıp leke yok edilebilir. Leke çıkarıldıktan sonra normal yıkama ile tam temizlik sağlanabilir. Beyaz olmayan iç çamaşırlarında meydana gelen lekelenmeler için yıkama öncesi ağartıcı özelliği olmayan etkili deterjanlar ile ön temizlik yapılmalı, ardından 40 dereceyi geçmeyen sıcak su ile normal yıkama yapılmalıdır. Bu şekilde hem kız hem de erkek çocuklarının iç çamaşırlarında oluşan lekelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.