Üye Ol İndirimi KAP!

Kısa Gecelikler

Kısa Gecelik Modelleri

Kadınların iç dünyasını dışa yansıtan şeylerden biri de ev giyim tercihleri. Evdeyken rahat ve tamamen kendileri gibi olmak isterler. Bu yüzden alacakları gecelik ve pijamanın kendilerini yansıtması çok önemlidir. Hareket özgürlüğünün maksimum seviyede olması verimli bir uyku uyumanın ön şartıdır. Kısa gecelikler sizi konforlu hissettirirken cildinizin nefes almasına da yardımcı olur. Birçok markanın bulunduğu hepgiy.com, en zarif ve en çarpıcı kısa gecelik moddellerini özel tasarımlar ile sizlere sunmakta. Hem şıklığın hem rahatlığın keyfini çıkartın.

Sıralama seçin
Kısa Gecelikler Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
1 2 3

Kısa Kollu Gecelik

Kadınların özellikle yaz aylarında tercih ettiği kısa kollu gecelik modelleri sıcaktan daha az etkilenmeniz ve hareket özgürlüğünüzü arttırmak için yapılmış bir ürün. Üzerinizdeyken kendinizi rahat hissederek ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz. Farklı seçeneklerle ister ev şıklığını yakalayabilir, isterseniz de sevimli modellerle şirin görünebilirsiniz. Kısa kollu uzun ya da kısa kollu kısa gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Esnek yapılı kumaşı sayesinde rahat bir uykunun tadını çıkaracaksınız.

Kısa Şortlu Gecelik

Rahat hareket etmeyi seven kadınların seçimi olan kısa şortlu gecelikler gündelik ev giyiminde ve gece uyurken sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Her kadının kullanabileceği, içerisinde kendini daha çekici ve özgüvenli hissettiği bir tarz olan kısa şortlu gecelikleri istediğiniz hemen her kumaştan bulabilirsiniz. Teninize uygun dokusuyla bir kıyafette aradığınız tüm özellikleri ve hareket özgürlüğünü size hissettirir. Esnek yapısı ve kolay kullanımı tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. Eksiksiz bir uyku çekmenin keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.