Üye Ol İndirimi KAP!

Korse

Korse Nedir?

Korse; kadınların çoğunlukla kilo fazlalığını kapatmak için, bazı durumlarda da duruş bozukluklarını düzeltmek ve vücudu sağlıklı göstermek için kullandıkları iç giyim ürünüdür. Korse zayıflatır diyemeyiz fakat uzun süreli kullanımda bazı durumlarda birkaç beden incelmek için kullanılabilir. Özel gecelerde, davetlerde ya da günlük yaşantınızda giysilerin içine giyerek kıyafetlerin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Kadınlar tarafından çok sevilen korselerin bu nedenle çok sayıda farklı çeşidi, modeli, türü bulunmaktadır. Bir sürü korse çeşidini hepgiy.com'da inceleyebilir ve karşılaştırma yaparak kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Sıralama seçin
Korse Toplam 122 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6

Korse Modelleri

Doğum sonrası alınan kilolar hemen verilemedikleri için dışarıdan müdahaleler ile birkaç beden ince görünmek mümkün. Doğum sonrası korse kullanımı ile daha iyi görünerek kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Vücudu saran kesimiyle kıyafeti güzelliğini öne çıkarmanıza yardımcı olan korseler kadınların en büyük yardımcılarından. Doğum sonrası, toparlayıcı, dikişsiz ve daha fazlası seçeneği hepgiy'de farklı markalardan görmek mümkün.

Korse Fiyatları

Artık kimse mağaza mağaza dolaşarak vakit kaybetmek istemiyor. İster evinizde ister işinizde bilgisayar ya da telefonunuzdan anında sipariş verebildiğimiz teknoloji çağında yaşıyoruz. Aynı anda çok sayıda model ve fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz online alışveriş son yılların trendi. Son moda korse çeşitleri ve en uygun korse fiyatları sizin için hepgiy.com'da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.