Üye Ol İndirimi KAP!

Atlet

Kadın Atlet Modelleri

Kadın atlet modelleri, yazın terinizi emerken kışın vücut ısısının dışarı kaçmasını engelleyerek sizi sıcak tutar. Rahat ve kullanışlı bir kadın atlet modelinin teri emmesi ve cildi tahriş etmemesi gerekir. Standart model olarak kullanılanların yanında askısı kalın, yakasında dantel bulunan ve çıtçıtlı modeller şimdilerde çok daha farklı tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Her biri farklı tasarıma sahip olan kadın atlet modelleri, size rahat ve konforlu bir kullanım vadediyor. Siz de birçok markanın farklı tasarımlarını incelemek için hepgiy.com'u inceleyin.

Sıralama seçin
Atlet Toplam 308 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 11 12 13
1 2 3 .... 11 12 13

Atlet Korseler

Atlet korseler kumaşı ile karın bölgesini, mideyi, karın yanlarını ve beli çok etkili bir şekilde toparlar, şekillendirir ve inceltir. Vücudun üst kısmında farkedilir bir toparlanma ve incelme sağlar. Atlet korse göğüs bölgesinden başlar, kalça bölgesine kadar tüm vücudu destekler ve toparlar. Fazlalıklarınız topalarlandığında şık bir görünüm oluşturup kendizi rahat hissedersiniz. Dışarıdan korse olduğu farkedilmez ve atlet şeklinde olmasının verdiği avantaj sayesinde yanınızda bulunan eşiniz, dostunuz ya da arkadaşınız sizin korse giydiğinizi fark edemez.

T-shirt Atletler

Atletler kış aylarında üşümenizi engelleyen en önemli etkenlerdendir. Vücudunuzu sararak soğuk havalardan sizi korurlar. Yapısı sayesinde teninizi nefes aldırarak konforlu zamanlar geçirmenize yardımcı olurlar. Çeşitli kıyafetlerinizin içine rahatlıkla giyebileceğiniz tshirt atletlerle soğukları dert etmeyeceksiniz. Hepgiy.com'da bir çok marka, model ve renk arasından, online alışveriş sayesinde oturduğunuz yerden alışverişinizi yapabilirsiniz ve aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.