Üye Ol İndirimi KAP!

Jartiyer Takımları

Jartiyer Modelleri

Gelinliğin altına ya da özel gecelerde kullanılan jartiyer çekici görünmek isteyen kadınların tercihidir. Fantezi grubuna giren jartiyerler vücudunuzun güzelliğini ortaya çıkartarak istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlarlar. Göz kamaştırmak istiyorsanız, farklı ve dikkat çekici tasarımlar arasından dilediğiniz jartiyer modelini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Gizli kargolama seçeneğini kullanarak kargocunun bile içeriğini bilmediği opsiyonu tercih edebilirsiniz.

Sıralama seçin
Jartiyer Takımları Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Jartiyerli Büstiyer Takımı

Jartiyerli büstiyer takımları, başta rahat edemeyeceğinizi sandığınız fakat alıştıktan sonra çok seveceğiniz modellerdir. Seçtiğiniz bu modellerin görselliği bir kenara sizin için kaliteli ve konforlu olması da ayrıca önemli olmalıdır. Seksi bir görünümde olmak istiyorum diyorsanız tercih edeceğiniz modeller jartiyerli büstiyer takımları olmalıdır. Vücudunuzu oldukça çekici göstermenize yardımcı olacak jartiyerler sayesinde şüphesiz kışkırtıcı bir görünüme sahip olacaksınız.

Gelinlik Altı Jartiyer

Gelinler, alışveriş yaparken en ince ayrıntıya dahi dikkat ederler. Belki yıllardır hayalini kurdukları çeyizlerini hazırlarken çok özenli davranırlar. Gelinliğin her ayrıntısı zevkle seçilir. Gelinlik altına giyilecek jartiyer de gelinliğin parçalarından biridir. Beyaz dantelli ya da tül en çok tercih edilen gelinlik altı jartiyer modelidir. Doğru, kaliteli tercihler yapabilmek ve istediğinizi bulabilmeniz için hepgiy tam size göre.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.