Üye Ol İndirimi KAP!

Külot & Korse

Hamile Külotlu Çorap

Hamile ve lohusa kadınlar bu dönemde giydiklerine dikkat etmelidirler. Kendilerini rahat ve güzel hissedecekleri kıyafet tercihlerinde bulunmaları hem fiziksel hem de ruhsal olarak onları etkileyecektir. Seçecekleri külotlu çorabın konforlu ve sağlıklı olması önemlidir. Hamile kadınlara özel külotlu çorapları tercih etmeleri onlar için en doğrusu olacaktır. Konforları düşünülerek tasarlanmış bu çoraplar onların hem şık hem rahat olmalarını sağlayacaktır. Hepgiy.com sizin için çok sayıda marka ve modeli bir araya getiriyor ve mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan oturduğunuz yerden sipariş vermenize olanak sağlıyor.

Sıralama seçin
Külot & Korse Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Lohusa Korse Modelleri

Hamilelikten kalma kilolar kadınlar için can sıkıcı olabilir. Özel kıyafetler giymek istediğiniz önemli anlarda kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Böyle durumlarda korseler kurtarıcınız olacaktır. Doğumdan kalma fazla kiloları ve sarkan göbeğinizi toparlayarak anlık çözümler sağlayabilirsiniz. Lohusa kadınların giyecekleri korseler özenle seçilmelidir ve sağlığa zararlı olmamalıdır. Bedeni vücudunuza uygun olmalı, karnınızı çok sıkmamalıdır. Bazı anlarda son derece işinize yarayacak olan korseleri doktorunuza danışarak kullanabilir ve bu döneminizde kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Toparlayıcı Korse

Toparlayıcı korseler her kadının dolabında olması gereken iç giyim ürünlerinden biridir. Kadınlar fiziksel olarak her zaman kendilerini iyi hissetmeyebilirler. Lohusa dönemleri ya da özel günlerinizde vücudunuzdaki bazı fazlalıklar sizi mutsuz edebilir. Böyle durumlarda toparlayıcı korseler imdadınıza yetişecektir. Duruş güzelleştiren, 1 - 2 bedene kadar ince gösterebilen korseler kıyafetinizle bütünleşerek güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlarlar. Karın ve mide bölgenizi daha düz göstererek vücudunuzun fit görünmesiyle daha mutlu ve daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.