Üye Ol İndirimi KAP!

Vücut Çorabı

Fantezi iç giyim ürünleri arasında yer alan vücut çorabı, külotlu çorapla benzerlik gösterir. Külotlu çoraptan tek farkı, bu çorabın tüm vücuda giyilebiliyor olmasıdır. Vücut çorapları, genellikle transparan bir yapıya sahiptirler. Bazılarının çeşitli kısımlarında açıklık bulunur. Bu sayede çok daha seksi bir görüntü elde edilebilirsiniz. Bu çoraplar ile vücudunuzu dilediğiniz gibi sergileyebilir ve partnerinizin sizi daha seksi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Vücut Çorabı Modelleri

Vücut çoraplarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Genellikle vücudu bir bütün halinde sararlar. Bazı modellerin, belirli yerlerinde açık kısımlar bulunur. Mesela bazı vücut çorabı modellerin de göğüs kısmı açıktadır. Eğer göğüslerinizi ön plana çıkararak seksi görünmek istiyorsanız bu tarz modelleri seçebilirsiniz. Vücudunuzun hangi bölgesine dikkat çekmek istiyorsanız, o bölgeyi açıkta bırakan çoraplar bulmak mümkündür. Ayrıca tıpkı külotlu çoraplarda olduğu gibi, bu tarz çoraplarda da desen çeşitliliği vardır. Fileli vücut çorabı modelleri ile seksi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Fantezi için kullanılan bu çorapların farklı renk seçenekleri de bulunur. Tercihinizi kırmızıdan yana yaparsanız, partnerinizin ilgisini daha çok çekebilirsiniz. Bu sayede zevk dolu bir gecenin kapılarını aralayabilirsiniz.

Sıralama seçin
Vücut Çorabı Toplam 189 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
1 2 3 .... 6 7 8

Vücut Çorabı Nasıl Giyilir?

Vücut çorapları, cinsel hayatınıza farklılık katmak için kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Böyle çoraplar tek parça halindedir ve tüm vücudu kaplarlar. Bu yüzden kolay bir kullanıma sahiptirler. Dilerseniz günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üzerine kıyafetlerinizi giydiğiniz zaman normal çoraplardan farksız gözükecektir. İngilizce’de bodystockins olarak geçen bu çoraplar, elbisenin altına giyildiğinde vücudunuzu toparlayarak daha iyi görünmesine yardımcı olurlar. Elbiselerin yanı sıra, mini eteklerin ve pantolonların altına da giyilebilirler. Günlük hayatta kullanırken sütyeninizi, vücut çorabının altına giymelisiniz. Bu çoraplar, gelinler tarafından da sıkça kullanılmaktadır. Gelinliğin altına giyildiğinde, düğün esnasında rahatlık sağlarlar. Ayrıca düğünden sonra gelinliği çıkardığınızda seksi bir görünüme sahip olursunuz. Bu çoraplar sayesinde vücudunuzun güzelliği ön plana çıkar ve karşı tarafta şehvet uyandırırsınız. Her fantezi ürünün de olduğu gibi bu ürünü de tek başına giyip kullanabileceğiniz gibi değişik aksesuarlarla da taçlandırabilirsiniz. Aksesuarlarla geceden alacağınız hazzı doruk noktasına çıkarabilirsiniz.

Vücut Çorabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle alacağınız çorabın vücut ölçülerinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Bedeninize uygun olmayan bir çorap vücudunuzun kötü gözükmesine sebep olabilir. Vücut çorabı, bir iç giyim ürünü olduğu için sağlığınıza zararı dokunacak bir malzemeden üretilmediğinden emin olun. Alacağınız çorabın gerekli sağlık testlerinden geçmiş olmasına özen gösterin. Direk teninizle temas eden bir ürün olduğu için bu konuyu ciddiye almalısınız. Genellikle fantezi için kullanılan bu çorap modelleri, sizi daha seksi göstermeyi amaçlar. Sırf daha seksi görüneceğim diye içinde rahat edemeyeceğiniz bir model seçmemeniz gerekir. Cinsellikte en önemli olan şeylerden biri, rahatça hareket edebilmektir. O yüzden tercihiniz, içinde rahat edebileceğiniz modellerden yana olmalıdır. Cinsellik esnasında, üzerinizdeki şeyleri kolayca çıkarabilmeniz çok önemlidir. Çorap seçimi yaparken, üzerinizden çıkarırken zorlanacağınız ürünlerden uzak durun. Çünkü üzerinizdekileri çıkartmak için zaman harcadığınızda, ortamdaki cinsel atmosferin büyüsü bozulabilir. Son olarak alacağınız ürünün kaliteli olmasına dikkat edin. Müşteri yorumlarını incelerseniz, ürünün kalitesi hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.