Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Sütyen

Cinsellikte fantezi önemlidir. Fantezi için en önemli olan ürün ise elbetteki sütyenlerdir. Fantezi içeriğe sahip sütyen çeşitleri oldukça fazladır. Markamız hepgiy.com garantisinde sunulan toparlayıcı, destekli ve desteksiz sütyenlere sahip olabilirsiniz. Cinsel yaşamı renkli yapmak adına yardımcı olan fantezi südyenler destekli veya desteksiz, dantelli, dantelsiz, transparan ve sade modellerde üretilir. Sütyenlere uygun olan iç giyim ürünlerini hepgiy.com ile sipariş verebilirsiniz. Fantezi sütyen kadınlar da vazgeçilmez üründür. İlgili ürünler cinsel yaşamda erkeklerinde çok hoşuna gidebilir. Markamızdan erkeklerinde ilgisini çeken ürünlerin siparişlerini verebilirsiniz. İç giyimde yeni bir stil elde etmenize yardımcı fantezi sütyen modelleri çeşitliliği çok fazladır. Vücut yapınıza uygun olan her modelde çekici bir görünüm elde edeceksiniz. Tüm ürünlerimizi sadece ilişki esnasında değil özel hayatınız da güncel yaşantınız içinde de kullanabilirsiniz.

Fantezi Sütyen Modelleri

Fantezi sütyenler yukarıda da belirttiğimiz gibi kadınların vazgeçilmez ürünleridir. Sütyenlerde hiç kuşkusuz dekolte önem arz eder. Kadınların hoş görünmelerini sağlamak için çok iddialı olan dantelli model sütyenlerdir. Dantelli ve toparlayıcı olan modellerimiz göğüs kısımlarında olan kusurları yok edecek niteliktedir. Toparlayıcı hem de destekli olan sütyen modelleri genelde göğüsleri daha fazla dik göstermek için tercih edilmektedir. Fantezi destekli model sütyenlerde ise straplez ve çıkarılabilir askı da kullanılmaktadır. İç giyimde yeni bir stil elde etmek isteyen kadını memnun edecek binlerce model söz konusudur. Çıkarılabilir askı olması güncel yaşam içinde kullanım sağlar. Sütyenlerimiz de külotlarda olduğu gibi transparan detaylar söz konusudur. Transparan sütyenler çıkarılabilir askısı olmasından kaynaklı çok tercih edilir. Yarım tüllü olan transparan sütyenler çok kullanılmaktadır. Yarım desen tüllerle süslü olan sütyen çeşitleri özel durumda en büyük kurtarıcınız olacaktır.

Sıralama seçin
Fantezi Sütyen Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Fantezi Sütyen Çeşitleri

Kadınlara özel üretilen sütyenler aşağıda da sıraladığımız gibi çok fazla çeşitli olan sütyenlerdir. Büyük ya da küçük göğüslü olan bayanlara özel her desende ürün bulmak mümkündür.

 • - Çiçekli Sütyenler: Çiçekli modeller son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Fanteziyi renklendirmek ve süslemek için çiçekli model seçilir.
 • - Transparan: Transparan ve derin dekolteli olan sütyenlere ilgi oldukça fazladır. Göğüs uçlarını belli etmek için idealdir.
 • - Destekli: Destekli olan sütyen cilt kusurlarını ölçer ve göğüsleri çok daha fazla dik gösterir.
 • - Desteksiz: Desteksiz olan sütyenleri genelde büyük göğüslü olan bayanlar kullanır.
 • - Balenli: Balenli olan sütyen genelde balen kısımlarında ki yapı kaynaklı sexi görünmek isteyen kadının tercih edeceği üründür.
 • - Dekolteli Sütyenler: Dekolteli sütyen genelde tül kullanılarak üretilen sütyendir.Dekolteli Sütyenler: Dekolteli sütyen genelde tül kullanılarak üretilen sütyendir.
 • - Balensiz Sütyenler : Balenli olmayan ürünleri ise genelde büyük göğüs ucuna sahip hanımlar tercih eder.
 • - Balenli Sütyenler: Yarım sütyen kullanmak isteyen ve bu modelde genelde beyaz seven hanımların tercihidir. Cinsel yaşamda çok tercih edilir.
 • - Toparlayıcı Sütyenler: büyük göğsü olan kadın için tercih sebebidir. Basic südyenler gibi çok daha dolgun göğüsler elde etmenizi sağlar.
 • - Tül Tasarımlı: Tül tasarımlı sütyen genelde balensiz ve desteksiz modeldir.
 • - Yarım Model Sütyenler: Yarım model satılan sütyenlerimiz büyük dekolte seven hanımlar içindir. Göğüs ucunda hiç sütyen yokmuş görünümünü almanıza yardımcıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.