Üye Ol İndirimi KAP!

Polis Kostümü

Fantezi ürünleri, cinsel hayatınıza renk ve farklılık katmak için özel olarak tasarlanmışlardır. Fantezi kostümleri sayesinde istediğiniz role bürünmeniz mümkündür. Polis kostümü de, bu tarz ürünlerden biridir. Fantezi polis kıyafeti genellikle kadının daha baskın olmak istediği fantezi çeşitlerinde kullanılır. Kadın, polis karakterine bürünür ve partnerine bazı emirler verir. Eğer partneri istediklerini yapmazsa, kadın polis kimliğinde olduğu için ufak cezalar verebilir. Tam tersi bir şekilde de kullanabilirsiniz. Partneriniz kadın bir polis üzerinde hakimiyet kurmak istiyor olabilir. O zaman seksi bir polis olarak, kendinizi partnerinize bırakabilirsiniz. Sizi yönlendirmesine izin vererek partnerinize güzel bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Sıralama seçin
Polis Kostümü Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Fantezi Polis Kostümü Modelleri

Fantezi için kullanılan polis kıyafetleri sizi olduğunuzdan daha seksi bir hale getirecektir. Önemli olan size en uygun bedeni seçmektir. Polis kostümlerinin farklı renk ve beden seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca bu kıyafetlerin farklı model seçenekleri de bulunur. Polis kostümleri genelde iki paçadan oluşur. Ancak tek parça polis kıyafetleri de vardır. İki parçadan oluşan polis kıyafetlerinde çoğunlukla etek bulunur. Mini etek sayesinde partnerinizi etkileyebilirsiniz. Alt kısmı deri tayt olan modeller de vardır. Deri tayt kalçanızı toplar ve daha dik gösterir. Kalçalarınızla partnerinizde şehvet uyandırmak istiyorsanız bu tarz modelleri tercih edebilirsiniz. Hem alt hem de üst kısmı deri olan modeller de bulunur. Deri polis kıyafetleri, vücudunuzu daha iyi ve seksi gösterir. Deri aksesuarları, kostümün tamamlayıcı parçası olarak kullanırsanız zevk dolu bir gece yaşayabilirsiniz. Fantezi amaçlı kullanılan polis üniformaları geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Her bütçeye hitap eden ürün bulmak mümkündür. Ürünler son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Uzun süre boyunca, ilk günkü görüntüsünü koruyacaktır. Kıyafetler seksi bir görünüme sahip olmasına rağmen cinsel ilişki esnasında bedeninize herhangi bir rahatsızlık vermeyecektir.

Fantezi Polis Kıyafeti Hangi Aksesuarlarla Kullanılabilir?

Kişinin zevkine göre değişebilir. Ancak genel olarak polislikle alakalı tamamlayıcı objeler kullanılabilir. Polis şapkası ile birlikte kullandığınızda, daha gerçekçi bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sayede büründüğünüz role ayak uydurmak daha kolay hale gelir. Dolayısıyla partneriniz de sizden fazlasıyla etkilenecektir. Güneş gözlüğü ile kullanırsanız da gizemli bir hava yaratmış olursunuz. Gizemli duruşunuz sayesinde, partneriniz sizinle birlikte olmak için sabırsızlanacaktır. Bu sayede fanteziyi daha kışkırtıcı ve zevkli bir hale getirebilirsiniz. Kelepçe, fantezi amacıyla cinsel ilişki sırasında sıkça kullanılır. Partnerini yatağa kelepçeleyip hakimiyet kurabilirsiniz. Kelepçe en çok polis kıyafetinize yakışacaktır. Böylece fantezinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Deri kelepçe kullanırsanız, kelepçeyi takan kişinin bilekleri daha rahat edecektir. Bu kıyafetin size vereceği özgüvenle cinsel deneyiminin bu sefer bambaşka bir boyutta olacak. Bu kostüm sayesinde hem siz hem de partneriniz zevkin doruklarına çıkacak. Sımsıcak ve tutku dolu bir gece yaşamak istiyorsanız bu ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca kendi zevkinize uygun aksesuarları da tamamlayıcı objeler olarak kullanırsanız, geceden alacağınız haz iki katına çıkacaktır. Kaliteli bir cinsellik ancak iki tarafında zevk almasıyla sağlanır. Bu yüzden herhangi bir fantezi kostümü almanız daha yararlı olacaktır. Bu tarz kostümler sayesinde zevk dolu, sımsıcak bir gece yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.