Üye Ol İndirimi KAP!

Öğrenci Kostümü

Cinsellik, bir ilişkinin temelini oluşturan unsurlardan biridir. Kaliteli bir cinsel yaşam, çiftler arasındaki bağları kuvvetlendirerek ilişkinin daha iyi bir hale gelmesine olanak sağlar. Ancak bazen partnerinizle olan cinsel yaşantınız bir rutin haline gelip heyecanını kaybedebilir. Böyle durumlarda yeni şeyler denemeye açık olmalısınız. Fantezi için üretilen ürünlerle, cinsel yaşantınızın eski heyecanlı halini tekrar kazanabilirsiniz. Öğrenci kostümü de fantezi için kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu tarz kostümleri kullanırken önemli olan rolünüze kendinizi kaptırmanızdır. Böylece fantezi daha gerçekçi bir hale gelir ve ilişkiden fazlasıyla zevk alırsınız. Fantezi öğrenci kostümünün birçok model seçeneği bulunur. Ürünleri inceleyerek kendi zevkinize uygun olanını belirleyebilirsiniz. Fantezi ürünleri konusunda partnerinizin de fikirleri önemlidir. Cinsel ilişki, iki tarafın uyum içerisinde olmasıyla kaliteli hale gelir. Bu yüzden ürünleri partnerinizle beraber seçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Sıralama seçin
Öğrenci Kostümü Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Fantezi Öğrenci Kostümü Modelleri

Fantezi kıyafetlerinin sadece kadınlara özgü olduğu yanılgısına düşmemelisiniz. Erkekler için tasarlanmış fantezi kıyafetleri de bulunur. Ürünlerimiz arasında da erkek öğrenci kostümü modelleri bulunur. Erkekler için olan modeller genelde penis bölgesini kapatır ve vücudun diğer bölgelerini açıkta bırakır. Böylece kadınlar tarafından daha çekici bulunursunuz. Kravat gibi fantezi ürünleriyle birlikte bu kostümü kullanırsanız fazlasıyla seksi bir erkek haline gelebilirsiniz. Öğrenci kostümlerinin kadınlara özel olarak tasarlanmış modelleri daha fazladır. Genelde bu kostüm modelini giydiğinizde liseli, seksi bir öğrenciye dönüşürsünüz. Ayrıca kendinizi daha geç hissedersiniz. Bu tarz kostümler genelde etek ve gömleğe benzeyen üst kısım olmak üzere 2 parçadan oluşurlar. Mini etek her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kıyafet olmuştur. Gömleği andıran üst kısmı sayesinde de göğüs dekoltesi vererek, partnerinizi çılgına çevirebilirsiniz. Öğrenci kıyafetini andıran sütyen ve külot takımları da bulunmaktadır. Bu takımlar ile vücudunuzu daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Boynunuza takımla uyumlu kravat takarsanız da fantezi daha gerçekçi bir hale gelecektir. Bu üç parçanın birlikte satıldığı ürünler de bulunur. Öğrenci kıyafetlerinin üst kısmı dantel veya tülden oluşan modelleri de bulunur. Göğüslerinizi bu modeller sayesinde daha dikkat çekici hale gelecektir. Fantezi yaparken önemli olan doğru atmosferi yakalamaktır. Sadece kostüm gitmek moda girmeniz için her zaman yeterli olmayabilir. Evinizin ufak bir bölümünü sınıfa benzer bir ortama dönüştürürseniz, fantezi daha gerçekçi hale gelecektir. Bu sayede kendinizi daha kolay öğrenci rolüne sokabilirsiniz. Öğrenci kostümüyle gözlük kullanırsanız, daha çekici bir öğrenci haline gelebilirsiniz.

Fantezi Öğrenci Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kendi bedeninize uygun bir kıyafet almalısınız. Size dar gelecek küçük beden kıyafetlerin içerisinde rahat edemezsiniz. Ya da kendi bedeninizden büyük bir kıyafet aldığınızda, sürekli düzeltmek zorunda kalırsınız. Bu da gecenizi olumsuz etkileyebilir. Ürünün kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Ürün hakkında ufak bir araştırma yaparak, ürünün kalitesi hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer size değişim seçeneği sunan bir firmadan alışveriş yaparsanız, ürünü beğenmeseniz bile rahatça değiştirebilirsiniz. Ürünün yapıldığı malzemelere dikkat edin ve ürünün gerekli sağlık testlerinden geçtiğinden emin olun. Bu sayede cildinizde oluşabilecek alerjik reaksiyonlara ve hastalıklara karşı önlem almış olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.