Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Mayokini & Body

Fantezi iç giyime özel üretilen ve en fazla tercih edilen mayokini ve body ürünleridir. Bayanları alımlı gösteren mayokini body ürünlerimizde yüksek kalite söz konusudur. Fantezi giyimi seven kadına göre tasarlanan birbirinden iddialı modeller hepgiy.com garantisinde uygun fiyat seçenekleri ile satılmaktadır. Mayokini ve body ürünlerimiz tek ve iki parçadan üretilen ürünlerdir. Arkadaşlarınıza, dost veya akrabanıza önereceğiniz mayokini ve body modelleri sıra dışı modellerdir. Mayokini ve body vücudu saran fantezi yapmak için yardımcı üründür.

Fantezi Mayokini Modelleri

Her zevke hitap eden mayokini modellerimizde aksesuar bulunmaktadır. Mayokini ile bağlantılı kullanılan aksesuarlar herhangi bir hareket esnasında asla kopma yapmaz. Aksesuarların satışı ise ayrıca yapılmaktadır. Mayokini modellerimiz farklı bedende olan bayanlar için ideal ölçülerdedir. Cinsel ilişkinizi keyifli hale getirmek için mayokini siparişlerinizi hepgiy.com garantisinde verebilirsiniz. Vücudu saran mayokini esnek yapıdadır. İlişki esnasında kopma, yırtılma, aksesuar hasarı gibi sorunları olmaz. Fantezi mayokini modellerinin kullanımı ve temizliği kolaydır. İlk kullanımdan önce ılık su ile yıkanması önerilir. Mayokini modellerinin hepsi birbirinden güzel ve iddialı tasarımlardır. Cinselliği yaşamak için ideal tasarımlardır. Bayanlara özel üretilen mayokini ürünlerimiz dantelli, dekolteli, deri, pamuk, zincirli veya zincirsiz birbirinden farklı modellerdir.

Sıralama seçin
Fantezi Mayokini & Body Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6

Fantezi Body Modelleri

Fantezi body modellerinde de cinsel ilişkinin kalitesinin arttırılması çok önemlidir. Cinsel hayatını rutine bağlayan çiftler için son derece ideal seçim body modelleridir. Cinsel ilişkide kaliteyi arttıracak nitelikte olan body modelleri çeşitliliği seven kadın için idealdir. Body modelleri birbirinden farklı desenlerle üretilmektedir. Fantezi body modelleri sade, deri, zincirli, zincirsiz, aksesuarsız, dar, yumuşak ve hoş dokulu ürünlerdir. Body siparişleri hepgiy.com markamız sayesinde verilebilir. Fantezi body ürünleri sayesinde hiç olmadığı kadar seksi ve alımlı görüneceksiniz. Modellerimizin hepsi partnerinizin hoşuna gidecek şekilde tasarlanmaktadır. Vücudu saran body modelleri vücut kusurlarını hiç olmadığı kadar gizler ve vücudu toparlayacak görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Fantezi Mayokini Body Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Cinsel ilişkide kullanılması gerekli olan bu ürünlerde görünüm önemlidir. Özel gecenizde tercih edeceğiniz mayokini body ürünleri her şeyden önemlisi iddialı sizi hoş gösterecek olan modeller olmalıdır.

  • - İlişki esnasında dayanıklı olan ürünü almalıyız. hepgiy.com bu doğrultuda size yüksek kalitede üretilen ürünleri sunar.
  • - Kadının güzelliğine güzellik katan model olmasına dikkat edelim. Genellikle deri ürünlerde dekolte gerekli bir detaydır. Deri body modellerimiz çok fazla kullanışlıdır. Deriden üretilen mayokini tercih edebilirsiniz.
  • - Sade ve ihtişamdan uzak model olmamalı. Özellikle kalça bölgesini güzel gösteren ürün olmalıdır. Kadının kalça ve göğüs kısımlarını güzelleştirecek şekilde üretilen body mayokini modeller, çok fazla tercih ediliyor.
  • - Ürünlerde gereğinden fazla kayış ve fazla aksesuar olmamalıdır. Üstünde fazla aksesuarı olan ürün seçmemeliyiz. Aksesuarı bol olan ürünü ilişki esnasında kullanırken zorlanabilirsiniz.
  • - Bedeninize uygun olmalıdır. Sırt veya boyun bölgesini daraltacak nitelikte olmamalıdır. Birçok modelde olduğu gibi body fantezi ürünlerinde de bu durum söz konusudur.
  • - Sağlık testisten geçen ürünler almalıyız. hepgiy.com mayokini ve body modellerimizde sağlık testinden geçen ürünler size sunar. Cilt üzerinde herhangi bir tahrişe neden olmayan ürünlerin satışı yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.