Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Korse

Kadınlar, vücutlarını daha iyi göstermek için genelde korselere yönelirler. Korseler vücudu toplar ve göbeği saklar. Böylelikle daha zayıf ve güzel bir görünmenize katkı sağlarlar. Çoğu iç giyim ürününde olduğu gibi, korselerin de fantezi için üretilmiş çeşitleri bulunur. Fantezi için kullanılan ürünlerin ortak amacı vücudu olduğundan daha seksi göstermektir. Fantezi korseler de tıpkı diğer korseler gibi vücudu toparlar ve kusurları örter. Ayrıca size seksi bir görünüm katarak, partnerinizin sizi daha çekici bulmasına yardımcı olur. Fantezi korse çeşitleri arasından, kendi zevkinize en uygun olanını bulup sımsıcak, zevk dolu bir gece yaşayabilirsiniz.

Fantezi Korse Modelleri

Fantezi korselerin birçok farklı renk ve model seçeneği bulunur. Tül kullanılarak üretilmiş modeller, vücudunuzun tamamını sergilemenize olanak sağlar. Bazılarında da dantel detayları bulunur. Ayrıca fantezi için tasarlanmış deri korseler de vardır. Deri fantezi korseler, size kışkırtıcı bir hava katacaktır. Deri korseler vücudunuza yapışarak, tüm hatlarınızı ortaya çıkartır. Korse sayesinde elde ettiğiniz seksi görünüm sayesinde, partnerinizde büyük şehvet uyandırabilirsiniz. Korseler genelde tek parçadan oluşsa da iki parçadan oluşan modeller de bulunur. İki parçadan oluşan modelleri üzerinizden çıkarmanız daha kolaydır. Korsenin altına, korseye uygun bir fantezi çorabı giyerek seksiliğinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca çeşitli fantezi aksesuarları kullanarak da geceden alacağınız hazzı arttırabilirsiniz. Korselerin, farklı bir versiyonu olan büstiyerler de fantezi alanında fazlasıyla tercih edilmektedir. Genellikle korse ile büstiyer aynı ürün sanılır. Oysa iki ürün arasında bazı farklılıklar bulunur.

Sıralama seçin
Fantezi Korse Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Korse İle Büstiyer Arasındaki Farklar Nelerdir?

Korseyle büstiyer arasındaki en önemli fark kullanım alanıdır. Korseler genellikle beli daha ince göstermek amacıyla kullanılır. Büstiyerler ise vücut hatlarını ön plana çıkarmak içi kullanılır. Büstiyerler özellikle göğüs bölgesini daha dikkat çekici hale getirirler. Göğüslerini sergileyip partnerini şımartmak isteyen kadınlar için ideal bir üründür. Büstiyer ve korse uzun zamandır, iç giyimde kullanılan ürünlerdir. Özellikle özel günlerde kullanılırlar ve vücudu daha seksi hale getirirler. Ancak yeni moda akımlarıyla beraber, büstiyer sadece iç giyim de değil dışarıda da giyilen bir ürün hale gelmiştir. Özellikle spor yapan kadınlar tarafından fazlasıyla kullanılmaktadırlar. Çünkü vücuda rahatsız vermeyen, hareket kabiliyetini kısıtlamayan bir kıyafettir. Büstiyer çeşitleri, ceket ve benzeri ürünlerle kullanıldığında şık bir görüntü oluşturmaktadır. İki ürünün ortak noktası fantezi için kullanılabiliyor olmasıdır. Vücut kusurlarınızı gizleyerek sizi daha seksi gösterecek bir ürün arayışındaysanız, fantezi korseleri veya büstiyerleri tercih edebilirsiniz. Eğer cinsel hayatınıza renk katmak istiyorsanız, bu tarz ürünlere bir şans vermelisiniz.

Fantezi Korse Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beden seçimi yaparken, etek bedeninize göre tercih yapmalısınız. Ayrıca korseyi ne amaçla kullanacağınızda beden ölçüsünü etkiler. Eğer vücudunuz daha sıkı gözüksün istiyorsanız, korseyi 1 beden küçük almanız daha iyi olacaktır. Uygun bir model seçmek çok önemlidir. Alacağınız korse, fantezi için uygun ve sizi seksi gösterecek bir model olmalıdır. Korsenin kumaşının kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Böylelikle ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz. Son olarak cinsellikte hareket kabiliyeti fazlasıyla önemli olduğundan, içinde rahat edebileceğiniz korselerden yana seçiminizi yapın. Sırf daha zayıf görünmek için, hareketinizi kısıtlayacak bir korse satın almamalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.