Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Jartiyer

Fantezi ürünleri denilince akla ilk gelen ürünler arasında jartiyer yer alır. Jartiyerler, çorap tutucu olarak kullanılırlar. Şuan ki çorapların aksine, eski üretim çoraplar vücudu saran, sıkı bir yapıda değildi. Bol oldukları için sürekli aşağı doğru kayarlardı. Bu yüzden çorapları sıkça düzeltmek gerekiyordu. İlk zamanlarda jartiyer hem kadınlar hem de erkekler tarafında kullanılıyordu. Zamanla kadınların kullandığı fantezi ürünleri haline gelmiştir. Jartiyer ile seksi bir görünüme kavuşmanız mümkündür. Cinsel hayatınıza farklılık katmak istiyorsanız bu tarz ürünlere yönelebilirsiniz. Fantezi jartiyerler, jartiyer çorabı ile kullanıldığında aşırı seksi bir görünüme kavuşmanızı sağlarlar. Böylece partnerinizle zevk dolu geceler yaşayabilirsiniz. Jartiyerin giyimi, diğer iç çamaşırlarına oranla daha zordur. Ancak yöntemini bildiğinizde kolayca üzerinize giyebilirsiniz.

Fantezi Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyerlerin genelinde, kemer kısmının sıkılığını beden ölçünüze göre ayarlamanızı sağlayan kopçalar veya yapışkanlı cırt cırtlar bulunur. Öncelikle jartiyer kemerini belinize dolamalısınız. Kemer, tam olarak bel çizginizin hizasında olmalıdır. Kemerin sıkılığını belinize göre ayarlayabilirsiniz. Jartiyer çorabını, olması gereken seviyeye kadar yukarı çekin. Daha sonra ise jartiyerin kayışını, çorabın seviyesine göre ayarlayın. Ön ve arka kayışları, farklı seviyelerde ayarlamanız gerekir. Rahat oturup kalkabilmek için, arka kayışları ön kayışlara oranla daha uzun ayarlamalısınız. Yanlarda bulunan kayışlar, arkadaki karışlardan yaklaşık 2,5 santim daha kısa olmalıdır. Arka kayışları da ön kayışlardan 5 santim uzun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tüm ayarları yaptıktan sonra rahat hareket edip edemediğinizi kontrol etmelisiniz. Külotunuzu jartiyerin üzerine giyerseniz, gün boyu tuvalete falan giyerken daha rahat olabilirsiniz. Ancak jartiyeri fantezi için kısa bir süre kullanacaksanız, külotu jartiyerin altına giymeniz daha doğrudur.

Sıralama seçin
Fantezi Jartiyer Toplam 183 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
1 2 3 .... 6 7 8

Fantezi Jartiyer Modelleri

Her zevke ve her bütçeye göre jartiyer modeli bulmak mümkündür. Tıpkı diğer iç giyim ürünlerinde olduğu gibi jartiyerlerin de tül, dantel veya deri modelleri bulunur. Tül modeller her zaman için vücudunuzu sergilemenize olanak sağlar. Deri jartiyerler ise fantezi için en uygun modellerden biridir. Farklı görünüşünüzle partnerinizi cezbetmenizi sağlar. Hem tülün hem de derinin beraber kullanıldığı modeller de bulunur. Jartiyerler genellikle sadece bel bölgesini kapatır. Ancak göğüslere kadar uzanan jartiyer modelleri de bulunur. Bu modeller sayesinde sütyen takmanıza gerek kalmaz. Jartiyerin altına illa külot giymeniz gerekmez. Külot giymeyerek kalçalarınızı sergileyebilirsiniz. Uyumlu bir külot gitmek istiyorsanız da jartiyer takımlarına yönelebilirsiniz. Renk seçimi tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Fantezi ürünlerinin genelinde olduğu gibi jartiyer alırken de partnerinizin fikrini alın. İkinizin ortak zevkini yansıtan ürünlere yönelin. Böylece sımsıcak, zevk dolu bir geceyi garantilemiş olursunuz.

Jartiyer Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İç giyim ürünlerinde hijyen ve sağlık standartları çok önemlidir. Alacağınız ürünün gerekli sağlık testlerinden geçmiş olmasına özen gösterin. Aksi taktirde ürün, cildinizde alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Ayrıca ürünü kullanırken hijyen kurallarına dikkat etmelisiniz. Ürünü ilk kullanımdan önce mutlaka yıkayın. Böylelikle olası hastalıklara karşı önlem almış olursunuz. Kaliteli ve kendi bedeninize uygun ürünlere yönelmelisiniz. İçerisinde rahat edemeyeceğinizi düşündüğünüz ürünlerden uzak durun. Cinsellikte rahatlık önemli olduğu için, içinde rahatsız hissedeceğiniz ürünler cinselliğinizin kalitesini düşürebilir. Ürünü almadan önce müşteri yorumlarına bakarak hakkında fikir edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.