Üye Ol İndirimi KAP!

Hizmetçi Kostümü

Cinsellik, bir ilişkinin temelini oluşturur. Bu yüzden kaliteli bir cinsel yaşam şarttır. Cinsellik yaşarken her iki tarafın da zevk alması önemlidir. Çiftler cinsellikten alacakları zevki arttırmak için çeşitli yöntemler denerler. Bu yöntemlerin genelini cinsel fantezi olarak adlandırabiliriz. Fantezi alanında kullanılmak üzere tasarlanmış birçok ürün bulunur. Hizmetçi kostümü de bu ürünlerden biridir. Cinsel hayatına renk katmak isteyen çiftler, çeşitli rollere bürünerek farklı bir cinsel deneyim yaşamak isterler. Seksi hizmetçi kostümleri ile partnerinizi etkileyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Hizmetçi Kostümü Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
1 2 3

Fantezi Hizmetçi Kıyafetleri

Fantezi hizmetçi kıyafetlerinin amacı, seksiliğinizi ön plana çıkarmaktır. Hizmetçi kıyafetlerinin ürün yelpazesi epey geniştir. Temel olarak 2 parçadan oluşurlar. Ancak tek parçadan oluşan hizmetçi kostümleri de bulunur. Bu kostümü giydiğinizde seksi bir hizmetçi gibi görünürsünüz. Siyah ve beyaz renk kullanılan modeller fazlasıyla yaygındır. Kırmızı, pembe gibi renk seçenekleri de bulunur. Bazıları tül kullanılarak imal edilmişlerdir. Bu sayede vücudunuzu sergilemeniz mümkündür. Hizmetçi kıyafetleri genelde göğüs bölgesini daha dikkat çekici hale getirir. Üst kısmı düğmeli olan modellerde vereceğiniz göğüs dekoltesinin ayarını kendiniz yapabilirsiniz. Bu kıyafetler mini eteğiyle de partnerinizi kışkırtmanıza yardımcı olur. Fantezi hizmetçi kostümlerini, fanteziye uygun aksesuarlar ile beraber kullanırsanız çok daha seksi bir hale gelebilirsiniz. Bu tarz kostümlerin tamamlayıcı parçası, fantezi çoraplardır. Fantezi çorap satın alabileceğiniz gibi klasik diz üstü çorapları da kullanabilirsiniz. Tabi fileli çoraplar, diğer çoraplara kıyasla sizi daha çekici gösterecektir. Eldiven, şapka gibi ürünleri de kullanabilirsiniz. Bu kostümü beyaz eldivenle kullanırsanız çok daha uyumlu olacaktır. Aksesuarları tek tek satın alabilirsiniz. Ayrıca set halinde hizmetçi kostümü satın alırsanız da içerisinde aksesuarlar bulunacaktır. Her zevke ve bütçeye uygun hizmetçi kostümü bulmak mümkündür. Bu tarz ürünlere yönelerek hem kendinizi hem de partnerinizi şımartabilirsiniz. Bu tarz ürünleri kullanırken önemli olan şey, aldığınız kostüme uygun role kendinizi vermenizdir.

Hizmetçi Kostümü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her kıyafette olduğu gibi kendi bedeninize uygun olan kostümü seçmelisiniz. Vücut hatlarım ön plana daha çok çıksın diye bedeninize dar gelecek ürünleri seçmeyin. İki parçalı hizmetçi kostümlerinin alt kısmı genelde etekten oluşur. Sipariş verirken pantolon değil etek bedeninize uygun olan bedeni seçmelisiniz. Etek bedeni ve pantolon bedeni farklı şeylerdir. Buna özellikle dikkat etmelisiniz. Kendi zevkinize uygun ve içerisinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz ürünleri tercih edin. Çünkü cinsellikte kişinin kendini rahat hissetmesi oldukça önemlidir. Kaliteli bir cinsel ilişki de her iki tarafında zevk alması gerekir. Bu yüzden kıyafet seçimi yaparken partnerinizin fikrini de almalısınız. Cinsel ilişki esnasında kullanan her ürünün sağlığa zararlı olup olmadığı çok önemlidir. Alacağınız ürünün gerekli sağlık testlerinden geçmiş olduğuna ve cildinizde alerjik bir reaksiyona sebep olmayacağından emin olun. Bu yüzden güvenilir firmalardan alışveriş yapmaya özen gösterin. Ayrıca ürünü aldıktan sonra da sağlık ve hijyen kurallarına dikkat etmelisiniz. Ürünü satın aldığınızda kullanmadan önce mutlaka yıkayın. Cinsel ilişki sonrasında da ürünü yıkayıp temiz bir şekilde yerine kaldırın. Son olarak ürünün kalitesine dikkat edin. Kalitesiz ürünlerde daha ilk kullanımda problemle karşılaşabilirsin. Ürün veya firma hakkındaki müşteri yorumlarını inceleyerek, ürünün kalitesi hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.