Üye Ol İndirimi KAP!

Gemici Kostümü

Fantezi gemici kostümleri cinsel yaşamda sıra dışı görünüm elde etmeniz adına yardımcıdır. Cinsel yaşamda değişiklik önemlidir. Cinsel yaşamda mutlu olmak ve eşinize çekici görünmek için fantezi gemici kostümü tercih edebilirsiniz. Fantezi gemici kostümü kadını çok güzel göstermek için özel desenler ile tasarlandı. Gemici kostümü markamız hepgiy.com garantisinde satılmaktadır. Kostüm kullanmak çekici olmak isteyen kadınlar için ideal seçim olacaktır. Gemici kostümleri cinsellik yaşarken her iki tarafında memnun kalması adına hazırlandı. Gemici bayanlar her zaman erkeklerin dikkatini çekebilmektedir. Sizlerde partnerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız ilgili kostümü kullanabilirsiniz.

Gemici Kostümleri ve Kullanımı

Gemici kostümü seksi bir gemici kadın görünümüne kavuşmak için son derece idealdir. Kostüm içinde gemici şapkası, gemici eldivenleri, gemici eteği bulunmaktadır. Cinsel alanda farklı deneyim yaşama adına fantezi gemici kostümünü hepgiy.com nezdinde verebiliriz. Her kadının ihtiyacı olan özel tasarı kostümlerde deri tasarımı söz konusudur. Deriden üretilen kostüm çok fazla tercih edildiğinden dolayı sizlerde deri kostüm tercih edebilirsiniz. Cinsel hayatınıza renk katmak adına bol dekolteli üretilen ürünlerdir. Kendinizi hiç olmadığı kadar güzel ve çekici hissedeceğiniz kostümlerdir. Dekolte ayarını yapmanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanan ürünlerdir. Üst ve alt parça olan kostümde dekolte ayarı isteğe göre değiştirilebilir. Gemici kostümlerimizin her biri vücut kusurlarını örtecek şekilde tasarlandı. Kostümlerin kullanımı kolaydır. Esnek ve farklı hareketler yapmanıza yardımcıdır. Kostüm içinde rahat hareket edebilirsiniz. Ergonomik olan kostümleri kullanmadan önce ılık suda yıkamak gerekir. İlk kullanımdan önce yıkama yapmak uzun süre kullanım sağlar. Kostüme uygun olan standart, tüllü ve fileli çorapları markamızdan sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Gemici Kostümü Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Fantezi Gemici Kıyafetleri

Gemici kıyafetleri sayesinde seksi bir kadın haline geleceksiniz. Gemici kıyafetleri vücudunuzu sergilemek adına yukarıda da belirttiğimiz gibi çok ideal olan kıyafetlerdir. Kırmızı, siyah, pembe ve beyaz renkleri bile satılan bu kıyafetler genelde iki parçadan oluşur. Gemici kıyafetlerinde ürün çeşitliliği çok fazladır. Gemici eldivenleri, gemici şapkası, gemici eteği, gemici üst dekolteli penyesi ile birlikte satılır. Genelde üst kısmı dekolte ve düğmeli olan bu kıyafet fantezi yapmak adına çok uygundur. Vücut kursularını örtecek şekilde olan kıyafetleri almak gerekir. Üst ve alt kısımdan düğmeli olan bu kıyafetlerin kullanımları kolaydır. Kadında göğüs ve diğer bölgeleri sexi hale getirmek için özenle tasarlanan kıyafetlerdir. Gemici kıyafetlerinde eksik olan parça olduğu taktirde markamız hepgiy.com nezdinde sipariş verebilirsiniz. Tüm fantezi iç giyim kostüm ve kıyafetlerimiz zamanında ve eksiksiz teslim edilmektedir. Eksiksiz almak için set halinde sipariş vermek faydalıdır.

Fantezi Gemici Kıyafetleri Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Kıyafet ve kostümlerin hepsi sağlığa uygun olmalıdır. Markamız hepgiy.com garantisinde siparişini vereceğiniz kostümlerin hepsi sağlık testinden geçen tasarımlardır.

  • - Kostümlerimiz kullanıldığı zaman cilt üzerinde herhangi bir sağlıksal probleme neden olmaz.
  • - Kostümleri almadan öncesinde daha önce kullanan kişilerden gelen yorumları kontrol etmelisiniz.
  • - Her zevke ve bütçeye hitap eden gemici kıyafetleri vücut hatlarını ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmaktadır.
  • - Kendi bedeninize uygun olan kostümü seçmek gerekir. Bedeninizi çok sıkan ürünü almamak gerekir.
  • - Ürün dayanıklılığı yüksektir. Markamız kalitesini kullandığınız zaman anlayacaksınız. Gemici kıyafetlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.