Üye Ol İndirimi KAP!

Deri Kostüm

Fantezi her bayan için önemli olan bir durumdur. Cinsel yaşamı renkli kılmak için gerekli olan kostümlerden en fazla tercih edilen kostüm deri detaylarla tasarlanmış kostümdür. Fantezi deri kostümler dekolteli ve gösterişli tasarımlar ile bilinen modellerdir. Cinsel yaşamda eşinizi veya partnerinizi memnun etmek için ideal olan fantezi deri kostümleri uygun fiyat garantisi ile hepgiy.com nezdinde satılmaktadır. Fantezi kostümde tek ve iki parça tasarım sunulur. Fantezi içerikli olan deri detaylarla süslü kostümler transparan bir görünüm elde etmenize yardım eder. Bayanları olduğundan fazla çekici hale getiren bu kostümlerde marka kalitesi çok önemlidir.

Sıralama seçin
Deri Kostüm Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Fantezi Deri Kıyafetler

Fantezi deri kıyafetler iç giyimde büyük bir ilgi görmektedir. Cinsel yaşamdaki kaliteyi arttırmak için çok fazla tercih edilen deri kıyafetler arasında külot, sütyen takımları, tayt gibi ürünlerde bulunmaktadır. Deri kıyafetlerde toparlayıcı olan sütyen modeller, transparan görünüme sahip olan alt ve üst kıyafetleri bulabilirsiniz. Fantezi deri kıyafetlerde mini etekler de bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Fantezi içeriğe sahip mini elbise ve mini eteklerde tülden transparan görünüm elde edilmektedir. Deri kıyafetler de toparlayıcılık ve cilt kusurlarını örtmek hedeflenmektedir. Bu nedenle hepgiy.com cilt kusurlarını örten deri modeller sizlere sunar. Fantezi giyimi renklendiren markamız hepgiy.com deri kostümlere uygun olan kıyafetleri set dışında satmaktadır. Deri kostümü renklendirmek adına kostüme uygun aksesuarlar set içinde bulunur. Fantezi deri sutyenler ve birbirinden iddialı üst atlet modelleri için hepgiy.com ayrıcalığını keşfetmeniz gerekmektedir. Deri model kostüm seven kadın için siyah, kırmızı, beyaz ve birkaç farklı renklerde ürün bulabilirsiniz. Deri desenler ile süslenen ve tül detayları olan iç giyim ürünlerini de sipariş verebilirsiniz. İç giyimde çok sevilen tül ve deri bir arada olunca sıra dışı bir tasarım meydana çıkar. Deri kostüme uygun sutyen, kulot, destekli ve desteksiz ürünler ve atlet siparişleri çok daha sonra sipariş verilebilir. Kostüm içinde zarar gren veya eksik olan ürünü tedarik etmek çok kolaydır. Ürünlerin hepsi zamanında sizlere teslim edilir. Garantili ürünler olmasından kaynaklı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Fantezi Deri Kostüm Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her kostümü kullanırken geçerli olan kurallar fantezi kostüm içinde geçerlidir. Fantezi içeriğe sahip deri tasarım kostümler zamanla yıpranabilir.

  • - Fantezi kostüm alırken deriyi tercih ediyorsanız dikkatli olmanız gerekmektedir. Fantezi deri içerikli kostümde bilinmedik yerlerden sipariş vermek asla uygun olmaz.
  • - Kalitesi düşük olan deri ürünleri almamak gerekir. Kostümleri alırken kullanıcı yorumlarını okumak gerekir. Kötü yorum yapılan bir ürünü almamak da fayda olduğunu belirtmek isteriz.
  • - Güvenilir firmalardan sipariş veriniz ve bedeninize uygun olan kostümü tercih ediniz.
  • - Deri ürünler cilde temas edeceğinden dolayı cilde kaşıntı yapmayan ürünleri almak gerekir. Sağlığa uygun modelleri sipariş veriniz.
  • - Büyük beden ve küçük beden için uygun olan deri kıyafetlerde her zaman bir beden üstünde ürün siparişi vermek gerekir. Deri içinde rahat hareket edebilmek için esnek ürünleri tercih etmekte fayda vardır.

İlk kullanımdan önce esnekliği artırmak adına ılık suda bekletmek gerekir. Uzun süreli kullanım için lütfen hijyen kurallarını aksamadan hareket edelim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.