Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Deri Giyim

Deri, hem iç giyim de hem de dış giyimde kadınları daha seksi bir görünüme kavuşturmaktadır. Özellikle fantezi alanında deri olan ürünlere büyük ilgi vardır. Deri kıyafetler, vücudu sararak vücut hatlarını belirgin hale getirir. Ayrıca vücudu toplar ve kusurları örter. Cinsel hayatınız rutine bağlamış olabilir. Ya da yeni şeyler denemekten hoşlanıyor olabilirsiniz. Deri kostümler, bu ihtiyacınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmışlardır. İç çamaşırının yanı sıra, fantezi aksesuarlarının da deri olan modelleri bulunmaktadır. Deri ürünler, diğer ürünlere kıyasla daha dayanıklıdırlar. Bu yüzden aldığınız bir ürünü uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Fantezi Deri Kıyafetler

Fantezi deri kıyafetlerin birçok model seçeneği bulunur. Sütyenden eteğe kadar deri kullanılarak üretilmiş çeşitli ürünler bulunur. Deri mini etekler, kalçanızı sıkıca sararak daha toplu durmasını sağlar. Ayrıca dar olduğu için, kalça bölgesinin hatlarını belirginleştirir. Bu tarz bir etekle partnerinizin sizi daha çekici bulmasını sağlayabilirsiniz. Deri sütyen ve külotlar da yine aynı şekilde daha çekici görünmenizi sağlarlar. Deri sütyenler göğüslerinizi toplar ve daha dolgun, dik durmasını sağlarlar. Eğer göğüslerinizle partnerinizi etkilemek istiyorsanız, bu tarz sütyenler tam size göredir. Bazı deri külot modellerinin ön kısmında açıklık bulunur. Zevk dolu bir gecenin anahtarı bu tarz külotlar olabilir. Yapımında deri kullanılan elbiseler ise partnerinizin aklını başından alabilirsiniz. Çünkü bu tarz elbiseler hem göğüs bölgesinin hem de kalçanın harika bir görünüme kavuşmasını sağlar. Partnerinizle beraber sımsıcak, zevk dolu bir gece geçirmek istiyorsanız bu tarz ürünlere göz atabilirsiniz.

Sıralama seçin
Fantezi Deri Giyim Toplam 180 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
1 2 3 .... 6 7 8

Fantezi Deri Kostümler

Fantezi kostümler, cinsel hayatına heyecan katmak isteyen çiftlerin tercih ettiği ürünlerdir. Seksi gecelikler, taytlar, elbiseler ve etekler oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tarz ürünlerin deri modelleri de bulunur. Deri taytlar, kalça bölgesini daha seksi hale getirir. Deri geceliklerin ise genelde sade ve seksi bir görünümü vardır. Deri ürünlerin tamamlayıcı parçası deri eldivenlerdir. Değişik bir fantezi denemek istiyorsanız, deri ürünler bunun için uygundur. Ayrıca deri tasma, kelepçe de kullanabilirsiniz. Deri kıyafet denilince akla genelde siyah renk gelir. Ancak bu tarz kıyafetlerin siyahtan pembeye birçok renk seçeneği bulunur. Ürünleri inceleyerek kendi zevkinize uygun bir model bulabilirsiniz. Deri kostümlerin, dekolte kısmı modelden modele farklılık gösterir. Bazılarında göğüs dekoltesi bulunurken bazıların da ise kalça ön plandadır. Sırt veya bel bölgesinde dekolte bulunan ürünler vardır. Birçok model seçeneği olduğu için, her türlü zevke uygun ürünler bulmak mümkündür.

Fantezi Deri Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bedeninize uygun kıyafetler almalısınız. Deri kıyafet alırken, daha dar dursun diye bir küçük bedene asla yönelmeyin. Çünkü deri kıyafetler zaten dardır. Bir de küçük beden alırsanız içerisine giremeyebilirsiniz. Derinin kaliteli olması çok önemlidir. Ürünü daha önce kullanmış olan müşterilerin yorumlarına bakarak, ürünün kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünün değişim seçeneğinin bulunmasına özen gösterin. Böylelikle eğer üründen memnun kalmazsanız rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Son olarak ürünün gerekli sağlık testlerinden geçtiğinden emin olun. Çünkü bu tarz ürünler direk teninizle temas ettiği için çeşitli alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.