Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Aksesuar

Evli çiftlerin veya uzun süredir beraber olan sevgililerin cinsel hayatı belirli bir süreden sonra rutine bağlayıp, sıradan hale gelebilir. Böyle zamanlarda çiftler, aralarındaki çekim gücünün artması için cinselliğe dair farklı şeyler deneyebilirler. Yeni bir pozisyon deneyebilecekleri gibi fantezi kostümlerinden de yardım alabilirler. Fantezi aksesuarları da, cinselliğe farklı bir boyut kazandırmak isteyen çiftlerin kullanabileceği ürünlerdir. Partnerinizle beraber, fantezi aksesuarlarını inceleyerek denemek istediklerinize karar verebilirsiniz.

Fantezi Aksesuarlar Çeşitleri

Fantezi ürünleri çeşit açısından fazlasıyla geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu tarz ürünlerle gecenizi renklendirebilir, farklı cinsel deneyimler yaşayabilirsiniz. Fantezi aksesuarları arasında en yaygın kullanılanı göğüs bantlarıdır. Göğüs bandı, sadece göğüslerinizin uç kısmını kapatır. Bu sayede partnerinize göğüslerinizi sergileyerek, sizi arzulamasını sağlayabilirsiniz. Göğüs bantlarının birçok çeşidi ve rengi bulunur. Kendi zevkinize uygun olanını seçip alabilirsiniz. Maskelerde, bu tarz ürünler arasında yer alır. Maske kullanarak gizemli bir seksilik yaratabilirsiniz. Ya da peruk takarak partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Hem böylelikle cinsel hayatınıza farklılık katmış olursunuz. Özellikle kırmızı bir peruk seçerseniz, daha seksi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Fantezi kelepçeler, oldukça yaygın kullanılmaktadır. Deri kelepçe eldivenler, fantezi için daha uygundur. Ayrıca bilek kısmını da acıtmazlar. Kimin kelepçe takacağı, tamamen sizin zevkinize kalmış bir şeydir. Tasma ve kırbaçlar da yine fantezi alanında kendine yer bulan ürünlerdir. Tasma takarak, vahşi ve cezbedici görünebilirsiniz. Tasma seçiminde de deri olanlara yönelirseniz, boğazınızı rahatsız etmeyecektir. Kırbaçla da yine vahşi ama zevk dolu bir cinsel deneyim yaşayabilirsiniz. Günlük hayatın vazgeçilmez parçası olan çoraplar, fantezi amaçlı da kullanılmaktadır. Fantezi çoraplar, zevk dolu gecelerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanırlar. Bu tarz çoraplar arasından en sık tercih edilen model file çoraplardır. Bu tarz çorapların kalça kısmını açık bırakanlarını seçerseniz, partnerinizi baştan çıkartabilirsiniz. Bunlar gibi daha birçok ürün, fantezi alanında kullanılmaktadır. Kendi zevkinize uygun ürünleri seçip, sıcacık ve zevk dolu bir geceye kendinizi hazırlayabilirsiniz!

Sıralama seçin
Fantezi Aksesuar Toplam 95 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
1 2 3 4

Fantezi Setleri

Fantezi setleri, içerisinde fantezi için kullanılan temel ürünleri barındıran setlerdir. Bu setlerde kelepçe, göz bandı ve tasma gibi ürünler bulunur. Setin hangi fantezide kullanılmak amacıyla hazırlandığına göre setin içindeki ürünler de değişkenlik gösterir. Bazı setlerde iç çamaşırlarını da yer almaktadır. Setlerin geneli belli bir renk üzerine yoğunlaşmıştır. Mesela bir setteki ürünlerin tamamı kırmızı renkten oluşur. Kendi isteklerinizi belirleyip, bu setler arasından kendinize uygun olanını bulabilirsiniz. Setlerin fiyatları çeşitlilik gösterdiği için, her bütçeye uygun set bulmak mümkündür. Ürünleri ayrı ayrı almak yerine, toplu bir halde yani set şeklinde almak daha mantıklıdır.

Fantezi Aksesuarı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fantezi aksesuarlarında, öncelikle dikkat edilmesi gereken şey hijyendir. Cinsel organlar, kolayca mikrop kapabilirler ve bunun sonucunda çeşitli hastalıklar oluşabilir. O yüzden bu tarz aksesuarları kullanmadan önce mutlaka temizliğini yapmalısınız. Kullandıktan sonra da temizleyip kaldırmalısınız. Cinsel aksesuarları, dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Partnerinizi veya kendinizi tehlikeye atacak bir şeyden kaçınmalısınız. Mesela tasma kullanılacaksa boğazı çok sıkmamasına dikkat etmelisiniz. Ya da kırbaç kullanırken dozunu iyi ayarlamalısınız. Ufak dokunuşlarla partnerinizi uyarmak yeterli olacaktır. Kırbaçla, partnerinizin canını acıtmaktan kaçınmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.