Üye Ol İndirimi KAP!

Etek Korse

Etek Korse Nedir?

Doğru beden tercih edildiğinde vücutla bütünleşerek mükemmel bir bütünlük oluşturur. Mide, kalça gibi bölgeleri toparlamaya yardımcı olur, etki alanı geniştir. Rahatsızlık vermez ve gün boyu iyi ve konforlu hissetmenize yardımcı olur yani günlük kullanıma uygundur. Slip giymek istemeyen kadınların tercihi genellikle etek korse yönündedir. Vücuda uyum sağlar ve yüksek esneme özelliği sayesinde hareketlerinizi kısıtlamaz. Elbise ve eteklerle kombinlenerek kıyafetlerin güzelliğini öne çıkarar ve kalçalara istenilen şeklin verilmesine yardımcı olur.

Sıralama seçin
Etek Korse Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Etek Korse Modelleri

Farklı farklı çok sayıda korse arasından etek korse modelleri kadınların severek tercih ettiği modellerden biri. Vücudu saran kesimi sayesinle size destek olarak duruşunuzu düzeltiyor ve kalçanıza istediğiniz görünümü kazandırmanıza yardımcı oluyor. Çeşitli tasarımları sayesinde konfor ve kaliteyi bir arada hissedebiliyorsunuz. 1 - 2 bedene kadar daha ince bir görünüm sağlayan bu modeller uzun süreli kullanımda bölgeyi 1 bedene kadar inceltebiliyor.

Etek Korse Nasıl Giyilir?

Korseler hayatımızı son derece kolaylaştırır, rahattır fakat aralıksız giyilmemeleri gerekmektedir. En fazla 8 saat giyebilirsiniz ve daha sonra vücudunuzu dinlendirmeniz gerekir. Korse alırken dikkat etmeniz gereken diğer önemli şey ise doğru beden tercihi yaptığınızdan emin olmanızdır. Daha ince görünmek için kendi bedeninizden küçük giyinmeniz sizi huzursuz ve mutsuz edecektir. Doğru bedeni tercih ederseniz duruşunuza bile faydası olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.