Üye Ol İndirimi KAP!

Termal Giyim

Termal giyim ürünleri, özel kumaşlar ile hazırlanan ürünlerdir. Termal kumaşı adı verilen bu kumaş ile hem iç giyim ürünleri, hem de dış giyim ürünleri hazırlanmaktadır. Günümüzde termal giyim ürünleri, bayanlar, erkekler ve çocuklar için farklı modellerde tasarlanıp satışa sunulmaktadır. Sizler de kendinize has tarzınızda bu özel kumaş ile hazırlanan giyim ürünlerini satın alabilir, güvenle kullanabilirsiniz. Bunun için hepgiy.com 'un geniş ürün seçeneklerini inceleyebilir, online alışveriş imkanı ile kısa sürede istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Erkek İçlik Modelleri

Termal kumaştan erkek içlik modelleri, vücudu tamamen saran modellerdir. Alt ve üst parçaları uzun olan bu ürünler, vücut ısısını dışarı bırakmaz. Kişinin kendi vücut ısısı ile ısınmasını, üşümemesini sağlar. Sıcak tutma özelliğinin yanında ter emme ve bir üst kademeye geçirme özelliği de bulunan termal içlikler, farklı renklerde ve bedenlerde üretiliyor. Sevdikleriniz için ya da kendiniz için bu sağlıklı ürünleri satın alabilir, kışı daha rahat geçirmesine katkıda bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Termal Giyim Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
1 2 3 4

Erkek Termal Giyim

Erkeklere özel termal giyim ürünleri, uzun-kısa kollu t-shirtler, uzun taytlar ve eşofman olarak karşımıza çıkıyor. Günlük olarak ya da spor yaparken kullanılabilen bu giyim ürünleri, sıcak tutmalarının yanında dayanıklı olma özelliğindedir. İlk bakışta termal kumaş oldukları belli olmayan termal dış giyim ürünleri el ile dokunulduğunda ya da kişinin üzerine giymesi ile özelliğini belli eder. Kışın soğuk yerlerde çalışıyor ya da kış sporlarına ilgi duyuyorsanız, mutlaka sizin de giysi dolabınızda bir takım termal giyim ürünü bulunmalıdır.

Termal Kumaş Özellikleri Nelerdir?

Termal kumaşlar, normal kumaşlara göre daha farklı yapıya sahiptir. Termal giysiler, polyamid, polyester , polyproplen ve elastanın belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilen kumaş ile hazırlanır. Maddelerin her birinin özelliklerinden belirli miktarda alan bu kumaş türü, kışın sıcak tutan, yazın ise teri iten bir yapıdadır. Bunun için mevsimsel hastalıklardan korunmayı sağlar. Termal kumaşlar vücuda tamamen yapışan ancak rahatsızlık vermeyen kumaşlardır. Bu nedenle hem içlik olarak hem de dış giyim ürünleri olarak termal giyim modellerini tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bayan ve erkeklerden sonra çocuk giyim ürünlerinde de sıkça görmeye başladığımız termal kumaş özelliğini yakın zamanda daha fazla üründe görecek gibiyiz. Termal kumaşlar teri hemen vücuttan uzaklaştırdıkları için antibakteriyel özellikleri yüksek olan kumaşlardır. Terleme nedeni ile oluşan kötü kokular, bu kumaş türü ile hazırlanan giyim ürünleri için geçerli değildir. Yumuşak yapısı ile vücuda zarar vermez ve hareket kısıtlaması yapmaz. Çok hareketli olduğu yerde durmayan çocuklar için de termal giyim ürünleri satın alınmalıdır.

Termal Giysiler Nelerde Kullanılır?

Termal giysileri normal günde kullanabilirsiniz. Ancak kendine has özelliklerinden verim almak için doğa sporları olan kayak, snowboard, yelken, kürek, bisiklet, motosiklet, dağcılık, trekking gibi aktivitelerde ya da fitness, pilates, basketbol, voleybol gibi salon sporlarında kullanabilirsiniz. Termal ürün gruplarından olan termal eşofmanlar son dönemlerde ter atarak kilo vermek isteyenler için bir alternatif yöntem olarak kullanılabiliyor. Terletme ama teri hemen vücuttan uzaklaştırma özelliği olduğundan bu tür eşofman takımları ile egzersiz ya da spor yapıldığında daha kısa sürede istenilen kiloya düşülebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.