Üye Ol İndirimi KAP!

Pijama & Şort Takım

Rahat ve deliksiz bir uyku uyumak ya da gün içinde rahat etmek için pijama&şort takımları mevcuttur. Bu takımlar erkek, bayanlar ve çocuklar için en rahat modellerde tasarlanmaktadır. Sağlıklı, kaliteli ve rahat erkek pijama takımları ve şortlu takımları marka seçenekleri ile Hepgiy.com 'da bulabilirsiniz. Kendinize ya da sevdiklerinize en uygun takımları inceleyerek belirleyebilir, online sipariş vererek kısa sürede istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sıralama seçin
Pijama & Şort Takım Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
1 2 3

Erkek Pijama Takımları

Pijamalar, rahat bir uykuya geçişte ilk etkenlerdendir. Bedeninin uykuya hazırlanması için rahat ve yumuşak kumaştan takımlara ihtiyacı vardır. Bu takımlar kumaş özelliklerinin yanında renk ve desenleri ile de uyku için ideal olmalıdır. Kullanışlı bir pijama takımında olması gereken özellikler şunlardır...

  • - Pijama takımlarının mutlaka mevsime uygun kumaşlar ile hazılanmış olması gerekir.
  • - Rahat hareket etme özelliği olmalı. Çok dar pijamalar ile kısıtlı hareket yeteneği olacağından tercih edilmemeli.
  • - Ter emme ve sıcak tutma özelliği olan kumaşlar ile üretilmeli. Tamamen pamuklu kumaşlar pijama kumaşları için uygundur.
  • - Antibakteriyel özellikli olması ve renklerinin çabuk atmaması gerekir.
  • - Yüksek ısıda da yıkanması ve zarar görmemesi gerekir. Bu konuda ürün üzerinde yer alan etiketteki yıkama derecesine bakılabilir.
  • - Kolay leke tutmayan yapısı olmalı. Bu yapı kumaş özelliklerinden anlaşılabilir.
  • - Pijama takımlarında yer alan ürün etiketlerinin rahatsız edecek şekilde olmamasına dikkat edilmeli. Normal bir etiket yerine nakış şeklinde etkiketleri olan uyku giyim ürünleri tercih edilmeli.
  • - Deliksiz ve rahat bir uyku için uyku kıyafetlerindeki dikişlerin de rahatsız edici olmaması gerekir. Dikişlerin sağlam olması da bir başka önemli konudur.
  • - Uyku için pijama takımı seçiminde iki beden arasında kaldıysanız büyük olanı seçmenizi öneririz. Hafif bol pijamalar ile rahat bir uyku uyunabilir ancak dar pijamalar ile uyumak daha zordur.

Pijama takımı seçerken bu maddeleri mutlaka göz önüne almanız ve seçiminizi ona göre yapmanız gerekir.

Erkek Şort Takımları

Erkek şort takımları yazın hem günlük kıyafet olarak hem de uyku kıyafeti olarak tercih edilebilir. İki parçadan oluşan bu takımlar, genelde farklı renklerde ya da aynı rengin farklı tonları ile renklendirilir. Desenli olan takımların ise genel olarak altı desenli, üzeri tek renk olarak tasarlanır. Şort takımları, günlük giyim ürünü ya da uyku kıyafeti olmasının dışında plajlarda, sahillerde ya da spor yaparken de kullanılabilir. Takımların renkleri ve desenleri kullanılacak yere göre seçilmelidir. Örneğin sahilde kullanmak için bir takım satın alınmak istendiğinde deniz ve yaz sembollerinden oluşan özel bir tasarım tercih edilmelidir. Günlük şort takımlarının seçiminde ayakkabı, terlik ya da sandalet gibi dışarıda kullanılan ayak ürünlerine uyumluluğu da göz önüne alınmalıdır.

Desenli Erkek Pijama Takımları

Düz renkli erkek pijama takımları kadar desenli modeller de günümüzde fazlaca tercih ediliyor. Erkek tarafından beğenilerek kullanılan desenli pijamalar, üreticilerin de dikkatini çekmiş olup çoğu markanın ürün kategorisinde yerini almıştır. Erkek pijama takımlarında desenler genelde tek parçadadır. Sadece üst pijamada ya da sadece alt pijamada yer alan bu desenler, çizgiler ya da geometrik cisimler şeklindedir. Pijama ana rengi, bu desenleri belli edecek şekilde olmalıdır. Aksi halde desen renkte kaybolur ve takımın özelliği yok olmuş olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.