Üye Ol İndirimi KAP!

Külot

Alt iç giyim ürünleri olan külotlar erkek çocukları için de önemlidir. Hem sağlıklı hem de rahat erkek çocuk külot modellerini Hepgiy.com 'da tek kategoride bulabilirsiniz. Farklı markaların en özel ürünlerine yer verilen sitemizde online alışveriş imkanından yararlanarak siz de çocuklarınız için kaliteli iç giyim ürünleri satın alabilirsiniz.

Erkek Çocuk Külot Modelleri

Erkek çocukları için külot modelleri sınırlıdır. Ancak model üzerine işlenen renkler ya da desenler çeşitlidir. Erkek çocukları için uygun külot modelleri genel olarak boxer ya da slip külotlardır. Bu her iki model de günümüzde en fazla tercih edilen modellerdir. Erkek çocukları için özel tasarlanan külot modelleri, tamamen onların rahat edebilecekleri şekilde detaylandırılmıştır. Çocuğunuz için seçim yaparken onun beden ölçülerinde bir ürün satın aldığınızda sorun çıkmadan rahatça kullanabilir. Ancak büyük ya da küçük beden bir ürün alırsanız bol geldiği için rahatsızlık verme ya da dar olduğu için sıkma sorunu ile karşılaşma durumu söz konusu olabilir.

Sıralama seçin
Külot Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk Slip Külot Modelleri

Erkek çocuklar için slip külot modelleri yetişkinlerinki gibi tasarlanır. Renk ve desen seçenekleri bulunan bu ürünlerin geniş beden ölçüleri de vardır. Her yaş ve her kiloda çocuk için rahatlıkla slip külot bulunabilir. Slip külotlar özellikle yaz mevsiminde tercih edilir. Kısa şortların altına yine şorta benzer boxerleri giyemeyen erkek çocuklarına slip külotlar giydirilebilir. Bu modellerin çok dar olmamasına dikkat edilmesi önemlidir. Aksi halde sıkan külotlar çocukların bacak aralarında pişik, kaşıntı yara gibi sorunlara neden olabilir.

Erkek Çocuk Boxer Külot Modelleri

Erkek çocukları için boxer külotlar son dönemlerde daha yaygın olarak tercih ediliyor. Diğer modellere göre daha fazla renk seçeneği ve desenleri bulunan boxerler, sportif erkek çocukları için ideal. Hafif kilo sorunu olan erkek çocukları da boxer külot modelleri ile daha fazla rahat edecektir. Boxer erkek çocuk külotlarının likralı olanları daha kullanışlıdır. Esneme özelliği olan bu iç giyim ürünleri çocuğunuzun hareketlerini kısıtlamaz. Terlemesi ve terden dolayı iç çamaşırının nemlenmesini önler.

Erkek Çocukları için Külot Seçimi

Henüz kendi giyim ürünlerini kendileri seçemeyen küçük erkek çocuklarının iç giyimlerini anne ya da babaları seçer. Bu ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bazıları şunlardır.

  • - Külotun mutlaka çocuğun beden ölçüsüne uygun olması gerekir. Her giyim ürününde olduğu gibi külotlarda da çok geniş ya da çok dar bedenler tercih edilmemelidir.
  • - Mevsime ve giyilen dış giyim ürününe göre uygun külot modeli seçilmeli. Örneğin dar pantolonlar ile boxer külot modellerinin kullanımı uygun değildir. Bu tür dış giyim ürünleri ile slip külotlar kullanılmalıdır.
  • - Baskılı ya da renkli erkek çocuk külotlarında kullanılan boyaların sağlığa zararlı olmamasına dikkat edilmeli. Varsa eğer sertifikalı ürünler tercih edilmeli.
  • - Erkekler için külot seçiminde renkleri ve desenleri iyi seçmek gerekir. Erkek çocuklarına özel renkler ve desenler tercih edilmeli, kesinlikle kız çocuklarını andıran ürünler kullanılmamalıdır.
  • - Çocukların iç giyim ürünleri sadece kendilerine özeldir. Bu nedenle özellikle külot olarak başka bir çocuktan gelen parçalar kullanılmamalıdır.
  • - Külotların tamamen hijyenik olması için yıkandıktan sonra ütülenerek saklanması gerekir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.