Üye Ol İndirimi KAP!

Atlet & Atlet Takımlar

Çocukların iç çamaşırı seçiminde yetişkinlere göre ik kat daha fazla özenli olunması gerekir. Henüz tam olarak bağışıklık sistemi gelişmemiş olan minik bireylerin sağlıklarına zararlı ürünlerden mutlaka uzak durulmalıdır. Bu konuda Hepgiy.com 'un çocukların sağlıklarına zarar vermeyen özel kumaşlar ile tasarlanan ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Erkek Çocuk Atlet Modelleri

Çocukluk dönemi bedenen de ruhsal yönden de çocukların gelişimlerinin devam ettiği dönemdir. Bu dönemlerde özellikle erkek çocuklarına kendi cinsiyetlerine uygun giyim ürünleri kullandırtılmalıdır. Kızlara özel bazı renkler ya da giyim ürünlerini bu yaşlarda çocuklara giydirmek, ilerleyen dönemlerde cinsel kimlikleri ile ilgili sorun yaşanmasına neden olabilir. Erkek çocuklarına özel olarak tasarlanan atlet modelleri, omuzlarda kalın askıları olan ya da yarım kollu penye şeklindedir. Genelde kullanılan renk beyazdır. Ancak bazı özel tasarımlarda farklı renkler ve desenlere de yer verilebilir. Anne babalar renk ve desen seçimini küçük de olsa çocuklarına bırakmalıdır. Bu hem onların hem kendilerine güvenmelerini hem de giyim ürünlerini severek kullanmalarını sağlayacaktır. Erkek çocuk atlet modelleri genel olarak yazlık ve kışlık atletler şeklinde iki kategoride incelenebilir. Atlet seçerken mevsimine mutlaka dikkat edilmelidir. Bu konuda kumaş türüne ya da varsa eğer ürün üzerinde yazan mevsim kısmına bakılabilir.

Sıralama seçin
Atlet & Atlet Takımlar Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuklar için Yazlık Atlet Seçimi

Erkek çocuklar için yazlık atlet modelleri, kolsuz, hafif kalın askıları bulunan modellerdir. Yazlık penyelerin içinde rahatsızlık vermemesi için bedene tam oturan ölçülerde olması gerekir. Yazın sıcak günlerinde ter emme özelliği bulunan atletler seçilmelidir. Yazın terden ya da kıyafet üzerine dökülen içeceklerden dolayı atletlerde lekelenmeler olabilir. Bu lekelerin temizlenmesi için atletlere ilk olarak ön yıkama yapılması gerekir. Ön yıkama sonrasında etiketleri üzerinde yazan ısı derecesinde yıkanabilir. Lekelerin çıkması için genel olarak yüksek ısı gerekir. Bunun için yazlık atlet seçiminde yıkama talimatlarındaki yıkama derecesinin yüksek olmasına özen gösterin. Mutlaka çocuğun bedenine göre olması gerekir. Yazlık atletlerin küçük olması koltuk altında sürtünmeden kaynaklanan yaralara neden olabilir. Bunun için mutlaka çocuğun beden ölçüsünde ya da bir beden büyük ölçüde yazlık atletler tercih edilmelidir.

Erkek Çocuklar için Kışlık Atlet Seçimi

Erkek çocukları için özel tasarım kışlık atletler genelde kollu penye şeklindedir. Yerine göre dış giyim ürünü olarak da kullanılabilen penye atletlerin sıcak tutma özelliği yüksektir. Kışlık atlet seçerken kumaş özelliklerinin pamuklu olmasına dikkat edilmelidir. Pamuklu kumaşlar hem tenin hava almasını sağlar, hem de sıcak tutarak soğuk hava hastalıklarına karşı koruma sağlar. Kışlık atlet seçerken de çocukların üzerine göre olmasına dikkat edilmelidir. Çok dar ya da çok bol atletler tercih edilmemeli, kıyafet altında rahatlık sağlayacak türde atlet kumaşları seçilmelidir. Bazı kumaşların çekme ya da sarkma özelliği olur. Bu tür kumaşları eliniz ile dokunduğunda anlayabilirsiniz. Kışlık erkek çocuk atletleri yazlıklara göre biraz daha kalın kumaşlıdır. Penye tarzı olmayan kısa kollu atletlerden kışlık olarak seçim yaparken bu özelliğe dikkat edilmesi gerekir. Genelde beyaz renkli olan bu tür atletlerin farklı renklileri de mevcuttur. Renk seçiminde çocuğunuzun diğer iç çamaşırlarının renk yoğunluğuna dikkat etmeniz ve buna göre seçiminizi yapmanız gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.