Üye Ol İndirimi KAP!

Erkek Çocuk

Erkek çocuk iç giyim ürünleri, genelde 5-18 yaş arası erkek çocukların iç giyim ürünlerin kapsıyor. Değişik renk ve desenlerde üretilen bu ürünler, kumaş özellikleri bakımından da farklıdır. Mevsime göre kumaş türü de değişen iç giyim ürünlerini satın alırken kalitelerinden emin olmak gerekir. Hepgiy.com kaliteli ve ünlü markaların beğenilen ürünlerini ziyaretçilerine sunuyor. Siz de erkek çocuğunuz için iç giyim ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız, ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Erkek Çocuk İç Giyim

Erkek çocuklar için iç giyim ürünleri, atlet ve külot çeşitleridir. Tek tek satın alınabilen bu ürünler, takım olarak ya da çoklu set şeklinde de satılabiliyor. Özellikle erkek çocuk külot çeşitlerinde 2'li ve 3'lü setler ilgi çekiyor. Tekli satın alımlara göre daha avantajlı olan bu setlerde genel olarak aynı beden ölçülerinde birbirinden farklı ürünler yer alır. Erkek çocuk atletleri çoğunlukla beyaz düz renklidir. Klasik atlet modellerinden olan bu iç giyim ürünlerinin altına daha renkli, daha farklı tasarımlı külotlar giyilir. Erkek çocuklar için külot modelleri, atletlere göre daha fazladır. Erkek çocuk külot modelleri, boxer, slip ya da klasik modellerdir. Atletler gibi düz beyaz renkli olabilen erkek külot çeşitleri desenli ve renkli olarak da tasarlanıyor. Özellikle boxer modelli olanları erkek çocuklarının en sevdiği renkler ve desenler ile süslenerek göz alıcı bir tasarım oluşturuyor.

Sıralama seçin
Erkek Çocuk Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Erkek Çocuk İç Giyim Seçiminde Önemli Noktalar

İç giyim ürünleri yetişkinlerde de çocuklarda da çok önemlidir. Erkek çocuklar için iç giyim ürünleri seçilirken göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalar maddeler halinde şu şekilde sıralanabilir.

  • - İç giyim ürünlerinin kumaş yapısı cildin nefes almasını sağlayacak şekilde olmalıdır. Bu terlemeyi engellemek ve terleme nedeni ile ortaya çıkabilecek hastalıklara karşı önlem almak için önemli bir noktadır.
  • - Esneme özelliği bulunan, likralı kumaş türleri iç çamaşırlarının rahatlığı için önemlidir. Vücuda yapışan kumaşlar ile hazırlanan iç çamaşırları rahat kullanım sağlamaz. Yapıştığı için rahatsızlık verir.
  • - Çok külotlar erkek çocukları için rahat hareket edememe anlamına gelir. Bacak ve bel kısmında lastikleri bulunan külot modelleri en ideal seçim olacaktır.
  • - Bazı kumaşlar çok çabuk leke tutar ve yıkansa da bu lekeler çıkmaz. Bu tür kumaşlar ile hazırlanan giyim ürünlerinin ömürleri de kısa olur. Bu nedenle tercihlerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisidir.
  • - Yüksek dereceli sular ile yıkandığında çekme, sarkma yapmayacak kumaşlar ile hazırlanan iç çamaşırları idealdir. Erkek çocuklar için atlet ve külot seçiminde kumaşın bu özelliğine de mutlaka bakılmalı.
  • - Çocuğun yaşına göre ürünler tercih edilmeli. Normal standart ölçülerin dışında beden yapısı var ise iç giyim ürünleri satın almadan önce ölçüm yapılmalı, bu ölçülere göre beden belirleyip iç çamaşırı seçilmelidir.
  • - Erkek çocuklarına özel tasarımlı külotlar ya da atletler kullanılmalı. Çocukluk döneminden itibaren iki cinsiyet arasında farklılıklar olduğu için mutlaka erkek çocuklar için özel ürünler tercih edilmeli.
  • - Renk ve desen seçiminde de yine erkeklere özel desen-renklerin seçilmesi gerekir. Bu çocuğun cinsel karekterinin yerine oturmasında çok önemlidir. Düz renkler olarak daha çok mavi, beyaz, siyah renklerinin tercih edilmesi gerekir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.