Üye Ol İndirimi KAP!

Atlet

Atlet, üst giyim ürünlerinin ten ile doğrudan temasını kesen iç giyim ürünüdür. Kadın, erkek, çocuk ve bebekler için vücut yapılarına özel olarak tasarlanır. Yaz-kış sağlığa olumlu yönde etkileyen atletler, kaliteli kumaş ile üretildiğinde uzun süre kullanılabilir. Hepgiy.com 'un kaliteli markalar arasından seçerek sanal vitrininde yer verdiği erkek atlet modelleri de uzun süre ilk günkü yeniliğini korayarak senelerce kullanıza olanak tanır.

Erkek Atlet Modelleri

Erkekler için atlet modelleri, beden yapılarına ve ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Günümüzde erkekler tarafından en çok tercih edilen atlet modelleri, klasik askılı atlet, sporcu atlet ve kışın daha çok kullanılan kısa kol V yaka atlet modelleridir. Renk olarak ise beyaz, siyah ve zaman zaman da gri tonları tercih ediliyor. Diğer renk tonları fazla tercih edilmediği için çok az marka tarafından üretilip satışa sunuluyor. Erkek atletleri kışın soğuktan korunmak, yazın ise terlemeden kaynaklanan sağlık sorunlarını önlemek için kullanılmalıdır. Yeni bir atlet satın almadan önce kumaş özelliklerine bakılması gerekir. Kullanışlı ve sağlıklı bir ürün satın almak için tamamen pamuklu ya da büyük kısmı pamuklu özelliğe sahip kumaşlar ile hazırlanan ürünlerin seçilmesi gerekir. Atlet modeli seçiminde erkeklerin kendi zevkleri dışında rahatlıkları da önemli bir etkendir. Kimi erkek klasik giyim ürünleri ile kendini daha rahat hissederken kimisi daha sportif iç giyim ürünleri ile rahat eder. Tarz seçiminde her erkek kişisel zevkine göre seçimini yapmalıdır.

Sıralama seçin
Atlet Toplam 226 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10
1 2 3 .... 8 9 10

V Yaka Klasik Atlet

V yakalı klasik atletler günlük giyiminde dik yakalı t-shirt ya da gömlek kullanan erkekler için idealdir. Boyun kısmı diğer modellere göre daha açık olduğu için atlet içeriden görünmez. Bu ürünler ile kıyafetin yakası hafif açık olarak da kullanılabilir.

Sporcu Atlet

Spor giyim tarzına uygun iç giyim ürünlerinden birisi olan sporcu atlet modelleri, erkekler tarafından çok beğeniliyor. Kıyafet altına giyilerek kullanılmasının yanında bu ürünler dış giyim olarak da kullanılabiliyor. Özellikle siyah renkli sporcu atletler, plajlar ve deniz kenarlarında erkeklerin dış giyim ürünleri olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun Kollu Atlet

Yazın askılı ya da kısa kollu olarak kullanılan erkek atletleri, kışın soğuklarda uzun kollu ya da yarım kollu olarak tercih ediliyor. Kol bölgesinde de soğuk havanın etkilerini azaltan bu ürünler, genelde penye atlet şeklindedir.

Likralı Atlet Modelleri

Erkek atlet modelleri içinde en kullanışlı ve en rahat modeller likralı olanlardır. Tam vücuda göre olan ancak açılıp esneme özelliğinden dolayı sıkma yapmayan bu modeller her yaşta kullanılabiliyor.

Erkek Atletlerinin Temizliği

Erkekler için atlet modelleri hakkında kısa bilgilerin ardından şimdi de biraz temizliklerinden bahsetmek istiyoruz. Hangi renk ya da hangi modelde olursa olsun atletleri çok yüksek derecli suda yıkamayın. Genelde ürün üzerindeki etiketlerde yıkama suyu derecesine yer verilir. Bu derecenin üzerinde su ile yıkama yapıldığında atletin sarkmasına, aşınmasına ya da çekip küçülmesine neden olabilirsiniz. Atletler kirlendiğinde yıkamak için kendileri ile aynı renklerde iç giyim ürünlerini birlikte makineye koymanız gerekir. Bu çamaşırların daha hijyenik olmasını sağlar. Yıkama ve kuruma işlemlerinden sonra ütü ile atletlerin ütülenmesi varsa eğer bakterilerin yok olmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.