Üye Ol İndirimi KAP!

Erkek

Günümüzde giyim ürünleri erkekler için de farklı çok sayıda modelde tasarlanıyor. Hem iç giyim, hem dış giyim için tarzı, modeli, rengi, deseni farklı çok sayıda erkek giyim ürünü vardır. Erkek iç giyim ürünü çeşitlerini Hepgiy.com 'da inceleyip kendinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Online alışveriş imkanı ile kolay alışveriş yaparak oturduğunuz yerden beğendiğiniz ürünleri satın alabilir, giyim ürünlerinize ekleyebilirsiniz.

Erkek İç Giyim

Erkek iç giyim ürünleri cilt ile direkt temas ettiği için sağlıklı kumaşlardan üretilmelidir. Hem alt, hem üst giyim ürünlerinde kumaş özelliklerinin yanında modeller de önemlidir. Yeni bir iç giyim ürünü seçerken erkekler kendi vücutlarına göre sıkmayan ve zararlı olmayan modelleri tercih etmelidir. İç giyim ürünlerinin modelleri ve kumaş özelliklerinin dışında renklendirmelerinin yapıldığı boyaların da özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Cilde zarar vermeyen alerji yapmayan sağlıklı kumaş boyaları kullanılarak renklendirilen iç giyim ürünleri daha sağlıklıdır. Bu sağlıklı ürünler aynı zamanda renklerini de uzun süre korur.

Sıralama seçin
Erkek Toplam 693 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 27 28 29
1 2 3 .... 27 28 29

Erkek Fantezi Giyim

Kadın fantezi iç giyimi gibi erkeklerin de iç giyim ürünlerinde fantezi ürünler mevcuttur. Değişiklik yapmak isteyen, farklı bir gece geçirmek isteyen erkeklerin tercih ettiği bu ürünler, çeşit olarak oldukça fazladır.

  • - Transparan erkek fantezi külodu: Ön kısmında cinsel organın bulunduğu bölge transparan olan alt iç giyim ürünleridir. Genelde siyah ya da koyu renk tonlarında tasarlanırlar.
  • - Fileli erkek fantezi külodu: Bayanlar tarafından da fantezi giyim de sıkça tercih edilen file detayları erkeklerin de hoşuna gidiyor. Yine cinsel organ bölgesini kaplayan bu detaylı külotlar siyah ya da beyaz renklerde tasarlanıp beğeniye sunuluyor.
  • - Dantelli erkek fantezi külodu: Kadın iç giyim ürünlerinde yoğun olarak karşımıza çıkan danteller erkek fantezi giyiminde de karşımızda... Romantik ve hoş bir görüntü elde etmeye yarayan bu ürünler siyah ve beyaz renklerde üretilip kullanılıyor.
  • - Tanga erkek fantezi külodu: Tıpkı bayan tangaları gibi kalçaları tamamen açıkta bırakacak şekilde tasarlanan bu modeller, yandan bağlı ya da tam ortadan bağlı şekilde tasarlanabiliyor. Renk seçenekleri bulunan erkek tangalarının değişik modelleri de mevcuttur.
  • - Bağcıklı erkek fantezi külodu: Yandan bağcıklı erkek külot modelleri fantezi iç giyim ürünleri arasında geniş yer kaplıyor. Kadınlarda da bikini ve iç giyim ürünü modellerinde sıkça kullanılan bu bağcıklı tasarımlar erkeklerde de hoş görünüyor.

Erkek Giyim Ürünleri

Erkek iç giyim ve fantezi giyim ürünleri kadar plaj, uyku ve spor giyim ürünleri de ilgi çekiyor. Her mevsim ve her yaşta ihtiyaç olan bu ürün kategorilerinde her tarza ve zevke uygun giyim ürünleri yer alıyor. İç giyim ürünlerinde olduğu gibi dış giyimde de bazı kumaş özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Örneğin plaj kıyafeti olarak su itme özelliği bulunan ürünler, uyku giysisi olarak ise rahatlığı ön planda olan ürünler tercih edilmelidir. Erkek iç giyim ürünlerinde kaliteyi ön planda tutmak, uzun süre kullanabileceğiniz ürünler satın almanız anlamına gelir. Yüksek kalitelerinden dolayı dayanıklılığı da yüksek seviyede olan bu ürünleri kullanırken de daha rahat olacaksınız. Her bedene uygun ölçülerde iç ve dış erkek giyim ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.