Üye Ol İndirimi KAP!

Emzirme Sütyeni

Emzirme Sütyenleri

Hamilelik ve sonrasındaki lohusalık bir kadının en heyecanlı ve mutlu zamanları arasındadır diyebiliriz. Lohusalık sürecinin daha huzurlu geçmesi için ise yapılması gereken ufak tefek şeyler var. En önemlilerinden biri emzirme. Emzirdiğiniz her an rahat bir evde olmayabilirsiniz. Emzirme sütyenlerinin özelliği çamaşırınızı çıkarmanıza gerek kalmadan açılabilmesi. Bu yüzden her ortamda çekinmeden bebeğinizi emzirebileceğiniz emzirme sütyeni gibi bir iç giyime sahip olmanız gerekiyor. Göğüs ucunu tam ve yarım açıkta bırakan olmak üzere 2 çeşit olan bu modelleri hepgiy'de bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Emzirme Sütyeni Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Destekli Emzirme Sütyeni

Emzirme sütyenleri her ortamda bebeğinizi rahatlıkla emzirmenizi sağlar. Göğüs ucundan açılarak sütyeni çıkarmanıza gerek kalmadan bebeğinizi emzirebilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur. Estetik görünümü ve kıyafetin içinde güzel durması nedeniyle ev dışında da rahatça kullanabilirsiniz. Özellikle destekli emzirme sütyenleri kıyafetlerinizle bütünleşerek sizi son derece şık gösterir. Kaplı, balenli, süngerli gibi çeşitlerden ihtiyacınıza ya da tercihinize göre istediğinize sahip olabilirsiniz. Hepgiy ayrıcalığı ile satın almak için hemen ürünleri incelemeye başlayın.

Tavsiyeler

Lohusa çoğu kadın emzirirken emzirme sütyeni mi yoksa emzirme atleti mi kullanması gerektiğine karar veremiyor. Bu tamamen kişisel ihtiyaca göre verilmesi gereken bir karar. Asıl dikkat edilmesi gereken annenin üşümemesi. Bu yüzden bu süreci evde geçirmek isteyenler emzirme sütyenini, dışarıda geçirmek isteyen anneler ise emzirme atletini tercih edebilirler. Bisiklet yaka ya da boğazlı kıyafetlerin giyildiği durumlarda da yakanızı açamayacağınız için kıyafetinizi çıkartarak emzirmek durumunda kalacağınızdan emzirme atleti sizin için daha kullanışlı olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.