Üye Ol İndirimi KAP!

Dolgulu Sütyen

Dolgulu sütyen nedir? Dolgulu sütyen nasıl olur? Dolgulu sütyen ne işe yarar? Dolgulu sütyen, göğüsleri 1 bedene kadar büyük gösterebilen sütyen çeşididir. Göğüslerinizin daha dolgun görünebilmesi için sütyenin içinde destekler bulunur. Dolgulu sütyen modelleri de en az diğer sütyenler kadar çok çeşitlidir. Dolgulu sütyen etkisini görebilmek için en uygun dolgulu sütyen fiyatları ile hepgiy.com'dan dolgulu sütyen al.

Sıralama seçin
Dolgulu Sütyen Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
1 2 3

Dolgulu Sütyen Çeşitleri

Kendinizi sütyenin içinde iyi hissetmeniz önemlidir. Hepgiy.com' da birçok markaya ait çok sayıda dolgulu sütyen çeşidi bulabilirsiniz. Dolgulu sütyen çeşitleri nelerdir? Tercihinize ve ihtiyacınıza göre; dolgulu spor sütyen, dolgulu dantelli sütyen, dolgulu penye sütyen ve dolgulu straplez sütyen çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Dolgulu Sütyen Kullanımı

Çoğu zaman dolgulu sütyen ile normal sütyen arasındaki fark bilinmemektedir. Dolgulu sütyenlerin göğüsleri 1 bedene kadar büyütme özelliği vardır. Dolgulu sütyen bedenleri, normal sütyen bedeninizle aynı olmalıdır. Kişisel tercihinize göre dolgulu sütyen mi dolgusuz mu kullanmak istediğinize siz karar vermelisiniz. Dolgulu sütyen nasıl yıkanır? Çamaşır makinesinde yıkamak istiyorsanız sütyenin dolgu kısmının bozulmaması için sütyen yıkama kabı kullanmanız gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.