Üye Ol İndirimi KAP!

Destekli Sütyen

Destekli Sütyen Özellikleri

Destekli sütyen neden kullanılır? Pushup sütyen olarak da bilinen destekli sütyen modelleri, göğüsleri 1 bedene kadar büyütebildiği için tercih edilir. İçindeki süngerlerden dolayı destekli sütyen yapısı normal sütyene göre daha serttir. Destekli sütyenin yararları ile ilgili tişörtlerin, gömleklerin daha şık göründüğünü söyleyebiliriz. Pushup sütyen nerede satılır merak ediyorsanız hepgiy.com en doğru adres! Bir sürü marka ve model arasından dilediğiniz tercihi yapabilir, isteğinize göre gizli paketeme özelliğini kullanabilirsiniz.

Sıralama seçin
Destekli Sütyen Toplam 221 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10
1 2 3 .... 8 9 10

Destekli Sütyen

Destekli sütyen nedir? Pushup sütyen olarak da bilinen destekli sütyen modelleri, göğüsleri 1 bedene kadar büyük gösterebilir. Sütyen seçerken konforlu olanı tercih etmeniz önemlidir. Destekli sütyen bedeni seçerken de kendi bedeninizi tercih etmeniz gerekmektedir. En uygun destekli sütyen fiyatları ve çok sayıda seçenek için hepgiy.com'u inceleyin.

Destekli Sütyen Özellikleri

Çoğu kadın dış görünüşüne önem verir. Kendini nasıl beğeniyorsa öyle görünmesi kadınları mutlu eder. Dışarıdan bazı desteklerle istediğiniz görünümü elde etmeniz bazen çok kolaydır. Destekli sütyen bu yardımcılardan biridir. Peki destekli sütyen nedir? Pushup sütyen olarak da bilinen destekli sütyen modelleri, göğüsleri 1 bedene kadar büyütebilir. Kendi tercihinize göre; destekli balkonet sütyen, destekli askısız sütyen ve destekli dantelli sütyen gibi seçenekleri hepgiy.com'da en iyi fiyatlara bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.