Üye Ol İndirimi KAP!

Desenli & Dantelli Çorap

Desenli Çorap

Artık çorapları sadece ayağımızı soğuktan koruması ya da ayakkabının içindeki ayağı terletmemesi için kullanmıyoruz, aynı zamanda kıyafetlerimizin tamamlayıcı bir parçası olarak da görüyoruz. Hatta bazıları giydikleri çorapların ruh halini yansıttığını bile düşünüyor. Sade bir giyim ile kombinlenmiş renkli bir çift çorap kişinin yarattığı tüm algıyı değiştirebiliyor. Desenli çoraplar da çok sevilerek kullanılan çeşitlerden. Leopar, kedi, pizza gibi desenler ise kadınların severek giydiği modellerin başında geliyor.

Sıralama seçin
Desenli & Dantelli Çorap Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Desenli ve Dantelli Soket Çorap

Soket çorap yıllardır herkesin severek giydiği, çoğu ayakkabı ve kıyafetle uyan çorap modellerinden. Başta sade olan çoraplar git gide gelişerek değişmeye başladı. Talep arttıkça tasarımlar da güzelleşiyor ve çeşitleniyor. Kadınların yeni gözdesi desenli ve dantelli soket çoraplar. Bu modeller kıyafete göre kombinlenerek şıklığınıza şıklık katıyor ve ayağı çok daha zarif gösteriyor. Hepgiy onlarca marka ve modeli sizin için bir araya getiriyor ve size seçenekler arasından tercih imkanı sağlıyor.

Dantelli Çorap

İç giyimin en önemli aksesuarlarından biri de çoraplardır. Kullandıkları çorap modelleriyle tarzlarını yansıtan kadınlar, yaptıkları kombinlerle de her zaman başarılı olmuşlardır. Dantelli çorap, çoğu kadının bayılarak kullandığı çorap modelidir. Düz, sade bir elbiseyi bile inanılmaz şık, zarif ya da çekici bir hale getirebilir. Bu yüzden dantelli çoraplar kadınların kurtarıcı parçalarındandır. Şık olmak istediğinizde ancak yeterli vaktiniz ve kıyafetiniz bulunmadığında dantelli bir çorap ve sade bir kıyafetle günü en iyi şekilde kurtarabilir, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.