Üye Ol İndirimi KAP!

Aksesuar

Aksesuarlar, kombin tamamlayıcı olmasının yanında işe yarayan detaylardır. Çocuk giyiminde kullanılan aksesuarlar görüntüden çok işlevleri nedeni ile tercih edilir. Kış mevsiminde kullanılan bu aksesuarlar çocukların soğuktan korunmalarına yardımcı olur. Çocuklara özel hazırlanan atkı, bere, boyunluk ve kar maskesi gibi aksesuarları seçerken model ve renklerinden çok kullanışlılığına dikkat edimesi gerekir. Bu konuda anne babalar, güvenilir markaların ürünlerini satın alarak çocukları için en sağlıklı ve en kullanışlı aksesuarları temin edebilir. Hepgiy.com çocuk aksesuarı seçiminde de ailelerin yanındadır...

Çocuk Atkı Bere Modelleri

Kışın en soğuk günlerinde hasta olmamak ya da rüzgarın etkisinden korunmak için mutlaka atkı ve bereler kullanılmalıdır. Hem kız, hem erkek çocukları için kışın olmazsa olmazlarından olan bu aksesuarlar tek parçalar halinde satıldığı gibi ikili ya da üçlü grup olarak da satışa sunuluyor. Birbirinden farklı renklerde ve modellerde hazırlanan bu aksesuarların hazırlandığı malzemeler de farklıdır. Çocuklar için atkı-bere seçerken hazırlanan maddeye dikkat edilmesi gerekir. Atkı-bere takımlarında el örgüsü ya da makines örgüsü olan ürünler daha fazla tercih edilir. Hem sıcak tutması hem de daha dayanıklı olması yönü ile tercih edilen örgü atkı-bereler hassas bünyeli çocuklarda alerjiye neden olabilir. Bu tür bir sorun ile karşılaşmamak için örgü ürünlerin yünlü ip ile hazırlanmamasına, antibakteriyel özellikli olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Sıralama seçin
Aksesuar Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Çocuk Kar Maskesi ve Boyunluk

Çocuklar için atkı-bere takımları kadar kar maskesi ve boyunluklar da önemli aksesuarlardır. Atkı ya da bere kullanmak istemeyen çocuklar için hoş alternatiflerdir. Çocuğunuzun sadece kar maskesi kullanmasını sağlayarak boyun, kulak, baş ve yüz bölgesinin belirli bir kısmını soğuktan koruyabilirsiniz. Kışın soğuk alan bölgelerden olan boyun bölgesinin de sıkıca sarılması ve rüzgar alması önlenmelidir. Çocuklar için de önemli olan boynun korunması için özel boyunluklar kullanılabilir. Çocuk boyunlukları kız ve erkekler için aynı modelde tasarlanır. Renk ve desenlerinden ayrımları yapılabilir.

Çocuk Aksesuarları Nasıl Temizlenir?

Çocuklara özel olarak tasarlanan ve satışa sunulan aksesuarların kullanım süreleri temizliklerine verilen önem ile doğru orantılıdır. Atkı, bere, boyunluk ya da kar maskelerinin temizliğinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar şunlardır...

  • - Çocuk aksesuarlarının çoğunluğu el örgüsü ya da makinesidir. Bu tür ürünlerin temizlenmesi için çok yüksek ısıda yıkanmaması gerekir. Mümkün olduğunca düşük ısılı hatta soğuk su ile temizlikleri yapılabilir.
  • - Yünlü olan atkı, bere, maske ve boyunlukları, soğuk su-beyaz sabun ikilisi ile temizleyebilirsiniz. Bu şekilde leke ya da kirler sıcak su etkisi ile yün içine işlemeden çok kolay bir şekilde çıkarılabilir.
  • - Makinede yıkandıkları zaman özel yünlü programında yıkanması gerekir. Bu şekilde zarar görmeden çok kolay bir şekilde temizlenebilirler. Manuel ayarlamalarda ise en düşük su ısısında yıkama yapmanız gerekir.
  • - Çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra bazı ince aksesuarlar kırışır. Ütünün özel ayarında üzerine bir ütü bezi koyarak ütüleyip aksesuarların kırışıklıkları alınabilir. Bu ütüleme işlemi için çok yüksek ısı kullanmamaya özen gösterin.
  • - Çamaşır makinesinde özel yünlü programı yoksa sıkma programını en düşük seviyede ayarlayın. Yıkama süresi de ne kadar kısa olursa yün aksesuarlar için o kadar iyidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.