Üye Ol İndirimi KAP!

Jartiyer Takımları

Jartiyer, çorapların kaymadan durması için kullanılan lastikli ya da esneme özelliği olan bağlara verilen addır. Jartiyer takımı ise altlı üstlü iç çamaşırı, bir çift ince çorap ve çorapları tutmak için jartiyer askılarından oluşan takımlardır. Bu takımlar kişisel zevklere göre değişik kumaş türlerinden tasarlanarak bayanların beğenisine sunuluyor. Günümüzde yaygın olarak kullanılan bu ürünlerin büyük beden çeşitleri de fazladır.

Büyük Beden Fantezi Jartiyer

Büyük beden fantezi jartiyer takımı seçerken vücudunuzda fazlalık olduğunu düşündüğünüz bölümleri gizleyecek tasarımları tercih etmelisiniz. Örneğin, basen bölgenizdeki fazlalıklarınız nedeni ile vücudunuzu beğenmiyorsanız, basen bölgesini kaplayan etek detaylı takımları tercih edebilirsiniz. Benzer şekilde göğüs bölgenizin iriliğinden şikayetçi iseniz, bu bölümü kapatmak ve daha ufak göstermek için göğsü tamamen kapatan takımlar tercih edebilirsiniz. Renk seçiminde ten rengi ile uyumuna dikkat ederek daha göz alıcı bir güzellik elde edebilirsiniz. Düz renkli bir ürün yerine desenli takımlardan seçim yapmak isterseniz uzunlamasına düz ya da hafif zigzaglı desenleri tercih edebilirsiniz. Dişiliğinizi tamamen ön plana çıkarmak, seksiliğinizi arttırmak için çorap seçiminde de dikkatli olmanız gerekir. Partenizin başını döndürecek cazibeyi yakalamak için file çoraplar ya da hoş desenli transparan çoraplar tercih etmelisiniz.

Sıralama seçin
Jartiyer Takımları Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Büyük Beden Klasik Jartiyer

Fantezi jartiyer takımları yerine daha sade, daha gösterişsiz takımlar kullanmak isteyenler, tercihlerini yaparken klasik jartiyerleri göz önüne almalıdır. Fantezi ürünlere göre daha genele hitap eden bu takımlar her zevke uyum sağlama özelliğindedir. Klasik jartiyer takımlarında geniş renk seçenekleri vardır. Bu renkler arasından seçim yaparken ten renginize uygun tonları seçmeniz gerekir. Açık ten rengine sahip bayanlar koyu renkli, koyu ten rengine sahip bayanlar ise açık tonlarda takımlar tercih etmelidir. Bu ten üzerinde parçaların daha belirgin olmasını sağlayacak ve daha güzel bir görüntü oluşturacaktır.

Jartiyerlerde Uyum Nasıl Sağlanır?

Jartiyer takımları iç çamaşır takımı ve jartiyerler ile birlikte satıldığı gibi ayrı ayrı olarak da satın alınıp kombinlenebilir. Ayrı kombinlemelerde parçalar arasında uyum sağlamak için bir kaç maddeye dikkat edilmesi gerekir. Jartiyer takımı kombinlerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar şunlardır...

  • - Uyumlu bir kombin yapmak için ilk önemli nokta, parçaların hazırlandığı malzemelerin birbiri ile uyumlu olmasıdır. Uyumu yakalamak için kumaş türünün aynı olmasına ya da benzer türde olmasına dikkat edilmesi gerekir.
  • - Takım parçalarında aynı renklerin yer alması, desenli ise benzer desenlerde olması, uyum sağlamada çok önemlidir. İç çamaşırı ile jartiyer kısmında farklı renkler kullanılacaksa birbiri ile zıt renklerin uyumundan faydalanılabilir.
  • - Parça modellerinin uyumlu olması, kullanılan detaylar varsa benzer olması önemlidir. Örneğin iç çamaşırında detay olarak dantel işlemeleri var ise, jartiyer kısmında da benzer şekilde dantel işlemelerine yer verilmesi gerekir.
  • - Kombinlenecek olan iç çamaşırı ile çorapların benzer tarzda olması uyum için çok önemlidir. Örnek vermek gerekirse, transparan özellikli bir iç çamaşırı takımı ile tranprasan yapılı çorapların kullanılması gerekir.

Yukarıdaki maddelere uygun olarak siz de yepyeni jartiyer takımı kombinleri oluşturabilir ya da evinizde bulunan iç çamaşırları ile farklı kombinler elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.