Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Kostüm & Elbise

Birbirinden seksi ve özel modelli fantezi kostümler kadınların kendilerini özel hissetmek istedikleri gecelerde kullandıkları ürünlerdir. Renkli ve model olarak son derece fazla çeşidi bulunan bu ürünler, büyük beden ölçülerinde de hazılanıyor. Günümüzde kilo sorunu yaşayanların sayısının artması ile büyük beden kıyafetlere olan ilgi de artmıştır. Günlük giyim, abiye giyim ve fantezi giyim de en özel modelleri büyük bedenler için Hepgiy.com 'da bulabilirsiniz.

Büyük Beden Fantezi Kıyafetleri

Fantezi kıyafet ve kostümleri klasiklikten uzak özel anlar yaşamak için idealdir. Önceleri sadece belirli beden ölçülerinde üretimi yapılan fantezi kostümler, artık büyük bedenli bayanlar için de tasarlanıyor. Siz de kilolu olduğunuzdan dolayı bu tür kıyafetleri kullanamıyorsanız, artık kendi bedeninize göre de fantezi kostümler olduğu müjdesini size verelim. Fantezi iç giyim ve kostümlerde mesleklere göre tasarımlar vardır. Bu meslekler arasında hizmetçi, polis, hemşire kostümleri daha ön plandadır. Halk arasında da sevilen meslek gruplarından olan bu meslekleri simgeleyen kostümler ile düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Mesleki kostümlerin yanında fantezi kıyafet olarak gelinlik konsepti işlenen takımlar da tercih edilebilir. Yeni evlenen çiftler ya da evlendiği yılları hatırlamak isteyen çiftler için bu ürünler idealdir. Beyaz renkli, dantel işlemeli iç çamaşırları ve yine beyaz bir duvaktan oluşan takım ile yatak odanızda bir gelin havasında zaman geçirebilirsiniz.

Sıralama seçin
Fantezi Kostüm & Elbise Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Büyük Beden Fantezi Gecelik

Büyük beden fantezi gecelikler hem renk yönünden hem de model yönünden geniş seçeneklere sahiptir. Bu geniş seçenekler arasından bayanlar tercihlerini yaparken kendi vücut ölçülerine en uygun ürünleri tercih etmelidir. Büyük beden fantezi gecelik modeli seçerken kusurlu bulunan vücut bölgelerinin saklanması, beğenilen vücut bölümlerinin ortaya çıkarılması gerekir. Bu şekilde mükemmele yakın bir görüntü elde edilebilir. Fantezi gecelik modellerinde farklı farklı detaylar kullanılabilir. En fazla kullanılan detaylar kafes şeklinde şeritlerdir. Sırt ya da göğüs bölgesinde yer verilen bu kafesler dekolte bölgelerine hoşluk katar. Hem havalı, hem seksi olmak isteyen bayanlar, transparan ya da dantelli büyük beden gecelikleri tercih edebilir. Renk olarak siyah, kırmızı, pembe ve mor tonlarından birinin seçilmesi daha uygundur. Severek kullanacağınız bu gecelikler ile partnerinizin aklını başından alıp ona unutamayacağı vakitler sunabilirsiniz.

Büyük Beden Fantezi Kostüm ve Geceliklerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük beden kostüm ve fantezi geceliklerin seçimi sırasında dikkate alınması gereken maddeler aşağıdak gibi sıralanabilir.

  • - Mutlaka kullanacak kişinin beden ölçülerinde olması gerekir. İki beden arasında kaldığınız durumlarda büyük bedeni tercih edip ileride sıkma sorununa karşı önleminizi baştan alabilirsiniz.
  • - Kostüm seçiminde tercihlerinizi kendi düşleriniz ve partnerinizin düşleri ile ortak olarak yapmalınız. Her ikinizin de hoşuna gideceğine inandığınız fantezi kıyafetleri seçmelisiniz.
  • - Bazı fantezi giyim ürünlerinde değişik maddeler kullanılabilir. Bu maddelerin ya da aksesuarların sağlığa zararlı olmamasına dikkat edilmesi gerekir.
  • - Bazı aksesuarlarda oksitlenme sorunu yaşanabilir. Yıkanma sonrasında kararan ve giyim ürününü de bozan bu aksesuarlara dikkat edilmelidir.
  • - Kafesli fantezi giyim ürünlerinin şeritleri sağlam dikişli olmalıdır. Aksi halde çabuk bozulma ya da kopma sorunu yaşanabilir. Bu da büyük beden fantezi iç giyim ürününün kısa ömürlü olmasına neden olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.