Üye Ol İndirimi KAP!

Fantezi Gecelik & Body

Fantezi gecelik ve body takımları, geçmişten günümüze bayanların ilgisini çeken ürünlerdir. Dişiliği ve vücut güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilen bu ürünler, geniş renk seçenekleri ve değişik modellerde tasarlanıyor. Siz de özel geceleriniz için bu tür ürünlerden birini tercih edebilir, partnerinize hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Büyük Beden Fantezi Gecelik & Body

Büyük beden fantezi gecelik ve body takımları, genel olarak vücuttaki fazlalıkları kapatacak şekilde tasarlanır. Modeli, rengi ya da tasarımındaki küçük detaylar ile vücut hatlarını dengeleme özelliği olan bu ürünlerin seçiminde mutlaka kendi vücut hatlarınızı göz önünde bulundurup seçiminizi ona göre yapmanız gerekir. Manken üzerinde ya da resimlerde çok hoş duran bir gecelik veya body takımı vücut hatlarınıza uygun olmadığında aynı güzelliği yakalayamayabilirsiniz. Bu durumu engellemek için ilk olarak bedeninizde ön plana çıkarmak istediğiniz alanları belirleyip ürün seçiminde bu alanların daha açık olmasına özen gösterin.

Sıralama seçin
Fantezi Gecelik & Body Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
1 2 3

Transparan Gecelik & Body

Transparan fantezi gecelikler büyük beden çeşitlerinde de mevcuttur. Vücut hatlarını daha ince göstermek için bu ürünlerin koyu renkli olanlarını tercih edebilir ya da desenli ise uzunlamasına desenleri olanlarından yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Tamamen transparan ürünlerin yanında yarı transparan ürünleri de severek ve beğenerek kullanabilirsiniz. Bu gecelik ya da bodylerin seçerken vücut hatlarınızda saklamak istediğiniz bölümlerin daha kapalı olmasına dikkat etmelisiniz.

Aparatlı Kafesli Gecelik

Aparat ve kafes detaylı gecelikler özellikle son dönemlerde bayanların çok severek kullandığı ürünlerdir. Kimi gecelik & body takımında sadece aparat ya da kafes detayına yer verilirken, kiminde her iki detaya da yer verilerek daha özel bir tasarım oluşturulur. Kafes detayına genel olarak göğüs kısmında ve sırt bölgesinde yer verilen bu gecelikleri her zaman severek kullanabilirsiniz.

Dantelli Gecelik & Body

Her bayanın giysi dolabında bulunan parçalardan birisidir dantelli gecelikler... Özel gecelerde kullanılabilecek bu tarz gecelikler, çeyizlik olarak da tercih ediliyor. Tamamı ya da sadece kenar kısımları dantelli olan geceliklerden büyük beden olarak kendi ölçülerinizde seçim yapabilir, her zaman kullanabilirsiniz. Yarım ya da tamamen dantelli geceliklerden seçim yaparken etek boyuna dikkat edilmesinde fayda vardır. Kendinizi en rahat hissettiğiniz etek boyu sizin için en ideal seçim olacaktır.

Fantezi Gecelik & Body Nasıl Seçilir?

Özel gecelik ve body takımı seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bu seçimde dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır...

  • - Büyük beden özel gecelik ve body seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta rahatlıktır. İçinde rahat hissedeceğinize inanmadığınız hiç bir ürünü satın almamanız gerekir.
  • - Rahatlıktan sonra ikinci dikkat edilmesi gereken nokta sağlıktır. Bazı hassas ciltlere alerji ve yara yapan kumaş türleri vardır. Satın alma aşamasında ürünün bu kumaş türlerinden biri ile hazırlanılmadığından emin olunmalıdır.
  • - Görsel açıdan güzellik sağlamak için kişisel vücut ölçülerine uygun olmalıdır. Büyük beden ölçülerine sahip bayanlar daha ince görünmek için normal ölçülerinden bir beden ufak ürünleri satın almamalı, bunun yerine vücutlarında fazlalık bulunan bölümleri gizleyecek ürünleri tercih etmelidir.
  • - Büyük beden fantezi giyim ürünlerinin seçiminde diğer dikkat edilmesi gereken nokta, ten rengi ile uyumlu olmasıdır. Koyu ten rengine sahip bayanlar çok açık ya da çok koyu olmayan renkleri tercih etmelidir. Açık renk tene sahip bayanlar için renk seçiminde bir sınır bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.