Üye Ol İndirimi KAP!

Boxer

Erkek iç giyim ürünlerinden olan boxerler rahat kullanımlıdır. Günlük hayatta spor kıyafetlerin içine giyilebilir. Şorta benzer modelleri olan boxer iç çamaşırları son dönemlerde daha fazla çeşit ile karşımıza çıkıyor. Hepgiy.com sevilen iç giyim markalarının kaliteli ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Siz de hem karlı, hem kolay alışveriş için sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir, bu ürünlerden kendinize seçim yapabilirsiniz.

Boxer Takımları

Boxer takımları, sportif erkeklerin ilk tercihleri olma özelliğinde... Açık havada doğa sporları yaparken ya da kapalı alanda farklı egzersiz çalışmalarında iç giyim ürünü olarak tercih edilirler. Erkek ve kız çocukları için de ideal alt iç çamaşırı olan boxerlerin düz renklileri, desenlileri ve baskılıları vardır. Bu farklı çeşitlerden seçim yaparken kişisel zevkler ön planda olmalıdır. Boxerlerin en büyük özellikleri rahat olmalarıdır. Ancak bu rahatlık tam bedene uygun olmaları halindedir. Beden ölçülerinden küçük ya da büyük boxerler rahat kullanımlı değildir. Büyük boxerler gereğinden fazla bol olup kıyafet içinde katlanarak rahatsızlık verir. Dar olan boxerler ise vücuda yapışıp sıkarak hareket etmeyi engeller. Bu nedenle tüm iç giyim ürünlerinde olduğu gibi boxerlerde de erkeklerin tam beden ölçülerinde seçimleri gereklidir.

Sıralama seçin
Boxer Toplam 226 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10
1 2 3 .... 8 9 10

Baskılı Boxer

Baskılı boxer modelleri özel modellerdir. Bu iç giyim ürünleri, özel olarak tasarlanmakta ve alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Klasik, tek renk boxerlerin yerine daha modern ve orjinal baskılı boxerler tercih edilebilir.

Renkli Boxer

Klasik erkek külot modellerinde renk seçenekleri sınırlıdır. Genel olarak siyah, beyaz ve gri renklerinde olan bu iç giyim ürünlerinin dışında farklı renklerde ürünler kullanmak isterseniz, renkli boxer modellerini inceleyebilirsiniz. Açık, koyu, canlı, mat olarak çok sayıda renk seçeneği bulunan renkli boxerleri benzer renk tonlarında atlet modelleri ile kombinleyip kullanabilirsiniz.

Boxer Seçimi

Rahat bir iç çamaşırı isteyenler için boxerler idealdir. Kullanışlı ve her zaman rahat bir boxerde olması gereken özellikleri kısaca maddeler halinde araştırdık. Gelin bir kere de birlikte bu maddelere göz atalım...

  • - Boxerlerin bel kısmında yer alan lastikli bölgenin yumuşak olması gerekir. Sıkı ancak geniş şekilde esneyebilen özellikte olması kullanım sırasında belde iz oluşumunun önüne geçer.
  • - Likralı ya da esnek yapılı kumaşlardan elde edilmiş olmalı. Bu özellik kullanan kişinin hareketlerinin kısıtlanmaması için önemlidir. Esnemeyen ve sıkı olan boxerler ile hareket etmek zordur.
  • - Boxer bacak kısmı lastikli ya da hafif geniş olmalı. Tam bacağı saran bu modelde iç giyim ürünleri sıkmaya bağlı pişiğe neden olabilir.
  • - Vücudun hava almasını sağlayan nem emen kumaşlardan üretilmeli. Yaz-kış kullanılabilen boxerlerin yazın serin kışın ise sıcak tutması gerekir.
  • - Yumuşak ama sağlam dikişleri olmalı. Çok izli dikişler tende de iz bırakır. Bu izler zaman içinde vücuda yer edip kalıcı olabilir. Bunu önlemek için iç çamaşırlarının dikişlerine de dikkat edilmeli.
  • - Alerji yapıcı özelliği olmamalı. Eğer satın aldığınız yeni bir iç çamaşırı kaşıntı, pullanma gibi sorunlara neden oluyorsa kullanmayı bırakmanız gerekir.
  • - Baskılı ve renkli boxerlerin renklendirilmesinde kullanılan boyaların zararlı olmadığından emin olun. Bunun için iç giyim ürünlerinin açıklamalı etiketlerini inceleyebilir, varsa eğer sertifikalarına göz atabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.