Üye Ol İndirimi KAP!
Biz Kimiz ?

Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük iç çamaşırı alışveriş sitesi olmak iddiası ve hedefi ile İntexmart İnternet Pazarlama A.Ş tarafından kurulan hepgiy.com, bu vizyonuna ülkemizin önde gelen iç giyim markalarını da ekleyerek güçlü adımlar ile sektöre girmiştir.

Kaliteli ve zengin ürün çeşitliliği, en seçkin koleksiyonlar, en uygun fiyat, hızlı ve güvenilir teslimat ilkeleriyle yurtiçinde hizmet veren hepgiy.com, ülkemizin iç giyim markalarına e-ihracat yoluyla tüm dünyadaki müşterilere ulaşma olanağı yaratarak, ülkemizdeki üreticilere yeni pazarlara giriş anlamında da destek olmaktadır.

Dünyadaki e-ticaret trendlerini yakından takip eden hepgiy.com, bu yenilikçi yaklaşımı ile sektördeki rakiplerinden farklılaşarak kısa sürede amaçladığı yere gelmiştir.

Üyelerine büyük indirimler, sepette sürpriz hediyeler, hediye alışveriş kuponları veren hepgiy.com, isteyen ziyaretçilerine üyelik yapılmaksızın sitede istedikleri gibi gezinti yapma, seçili ürünleri detaylı inceleme ve ürün satın alma şansını koşulsuz sunmaktadır.

Kurulduğundan bu yana, elliden fazla çalışanı, kendi içinde istihdam ettiği IT, lojistik ve satınalma ekibi, işlerinde uzman ekibimizce özenle seçilmiş 20.000 den fazla seçkin ürünü, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet verilmiş binlerce mutlu müşterisi ile siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren hepgiy.com verdiği kaliteli hizmet ile sektöründe öncü olmaya devam edecektir.

Memnuniyetiniz ve Siz Önceliğimizsiniz!

Intexmart İnternet Pazarlama A.Ş.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.