Üye Ol İndirimi KAP!

Bikini

İki parçadan oluşan deniz kıyafetine bikini adı verilir. Ayrı ayrı alt ve üst olarak da satılabilen bu deniz kıyafetleri genelde takım halinde satılır. Özel kumaştan üretilen bikiniler geniş renk seçeneklerinde, farklı desenlerde ve birbirinden özel tasarımlar ile Hepgiy.com 'da... Siz de yepyeni bir bikini takımı satın almak için ürünlerimize göz atabilir, kaliteli markaların ürünlerini daha yakından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz...

Fırfırlı Bikini

Fırfırlı bikini modelleri, son derece modern ve hoş görüntüsü olan bikinilerdir. Boyundan bağlamalı, straplez ya da normal askılı bikinilerde bu tür fırfır süslerine yer verilebilir. Düz renkli ya da desenli olarak tasarlanan bu ürünler, özellikle genç bayanların beğenisini kazanmış durumda. Siz de farklı modellerde bir bikini arıyorsanız, tercihleriniz arasında fırfırlı modelleri de bulundurmanız gerekir.

Sıralama seçin
Bikini Toplam 539 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 21 22 23
1 2 3 .... 21 22 23

Bağlamalı Bikini

Bağlamalı bikini modelleri sadece üst kısımda ya da her iki kısımda bağlama detayları bulunan modellerdir. Bu bikinilerin genel olarak üst kısımları boyundan bağlamalı, alt kısımları ise her iki yandan bağlamalıdır. Esnek yapılı, kalın ve yumuşak uzun bağcık şeklinde detayları vardır. Bağlama detayları genelde bikini parçaları ile aynı desen, renk ve kumaş ile hazırlanır.

Straplez Üstlü Bikini

Straplez, yani üst kısmında askısı olmayan bikiniler rahat kullanımlı ve şık modellerdir. Düz ya da göğüs detaylı bu bikiniler şıklıkları ile de tercih sebebi oluyor. Straplez üstlü bikini modellerini çok küçük ya da çok büyük göğüs ölçülerine sahip olanlar kullanmamalıdır.

Toparlayıcı Bikini Çeşitleri

Toparlayıcı bikiniler ile kusursuz bir güzelliğe kavuşmak mümkün. Göğüs, kalça kısmında fazlalığı ya da sarkma sorunu olan bayanlar bu bikiniler ile daha hoş bir görüntüye sahip olabilir. Destekli iç çamaşırları gibi tasarlanan toparlayıcı bikiniler dışarıdan bakıldığında belli olmaz. Gizli destek özelliği olan bu ürünler, günümüzde bayanların yoğun ilgisi ve beğenisini kazanmış durumda.

Vücut Hatlarına Göre Bikini Nasıl Seçilmeli?

Doğru bikini seçimi ile vücudunuzu daha güzel gösterebilirsiniz. Bunun için vücut hatlarınıza uygun bikini modellerinden yana tercihinizi yapmanız gerekir. İşte bazı vücut hatları ve bu vücut hatlarına en uygun bikini modelleri...

  • - Küçük göğüslü bayanlar için en ideal bikini modelleri, çapraz askılı modellerdir. Kabarık, balenli ve dolgulu göğüs bölgesine sahip çarpıcı renklerde bikiniler tercih edilebilir.
  • - Büyük göğüs yapısına sahip bayanlar için ideal bikini modelleri üçgen askılı bikini modelleridir. Büyük üçgen şeklinde gelen üst kısımları göğüslerin daha dar ve biraz daha ufak görünmesini sağlayarak görüntüyü dengeler.
  • - Balıketli vücut yapısına sahip bayanlar bikini seçiminde tercihlerini toparlayıcı özellikli ürünlerden yana kullanmalıdır. Bu tür bikini modelleri fazla kiloları gizlemek ve vücudun daha toparlanık görünmesini sağlamak için idealdir.
  • - Kalın baldırlı ve geniş kalçalı bayanlar bikini seçiminde bel kısmı kalın bantlı modelleri tercih etmelidir. Beli tam saran bu modeller, kalçaların daha fazla belli olmasını ve daha güzel görünmesini sağlar.
  • - Çok kısa ya da çok uzun boylu bayanlar için çizgili bikiniler idealdir. Kısa boylu bayanlar uzunlamasına çizgili, uzun boylu bayanlar ise enlemesine çizgili bikini modellerinden yana tercihlerini yapmalıdır. Bu şekilde boy dengesi kurulabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.