Üye Ol İndirimi KAP!

Bel Korse

Bel korse, karın bölgenizi tamamen sararak ince bir görünüme kavuşmanıza olanak verir. Belinizi 1 - 2 bedene kadar inceltebilen bu korseleri her anınızda kullanabilirsiniz. Elbiseler ve dar bluzlerin vazgeçilmezi bel korse her kadının ihtiyaç duyduğu bir model. Aynı zamanda belinize destek olarak duruşunuzu da düzeltiyor ve mükemmel bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Belinizi tam olarak kavraması sayesinde kıyafetinizle bütünleşerek sizi muhteşem bir görünüme kavuşturuyor. Her tarza ve her ihtiyaca uygun ürün bulabileceğiniz hepgiy'de birçok marka ve çeşit arasından bel korse modellerini inceleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Bel Korse Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Bel Korse Modelleri

Son yıllarda iç giyime olan ilgi arttıkça modeller de git gide gelişmeye ve güzelleşmeye başladı. Trendleri takip etmek bazen zor olabiliyor. Hangi modeli hangi markadan bulabilirim diye ararken trend gelmiş geçmiş oluyor. Hepgiy, en popüler markaları ve en sevilen modelleri sizin için bir araya getiriyor. Size en güncel modelleri tek bir sitede bulabilme imkanı sağlıyor. Üstelik oturduğunuz yerden siparişinizi verebilir, gizli paketleme özelliğini kullanarak ürününüzü kargocunun dahil görememesini sağlayabilirsiniz.

Bel Korse Fiyatları

Gün içerisinde de kıyafetlerinizin içinde kullanabileceğiniz bel korse modelleri sizi daha rahat hissettirir. Bel korse kullanımı sayesinde kıyafet seçimlerinizde daha özgür davranabilirsiniz. Şekillendirici korseler, toparlayıcı korseler gibi farklı modellerde bir çok korse mevcut. Bel korseler duruşunuzu toparlamasıyla da severek kullanacağınız ürünlerden. En uygun bel korse fiyatlarını hepgiy'de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.